Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Барем не се убијци на дете па со тоа да се гордеат. А за таков моќен текст на маичката малку е иронично под дукс да се крие на 40 степени и пак да падне. Иако лично за мене паднато знаме е трофеј, маици и шалови вие ловите во групи.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.740
Не знам кој е за гревота, ние или пак некој шо става слики од графити кои се појавуваат и на други тифо сцени.
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
1.010
Поени од реакции
2.283
Za greota ste, zivotno dostignuvanje vi e da odzemete rekvizit od nas.
Ја објавив сликата само затоа што на сите страници ставивте слика од падната маичка на Паткари.И плус тоа што се гледа дека не ја носела маичката жена,не е купена и не знам какви други оправдувања имате.Конечно направивте "гостување" и одма го јадевте.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.144
Поени од реакции
35.169
Еднаш ќе искочат после Бит Пазар и го јадат немиен. Не знам каде се играла утакмицата, ама штом била против Охрид, претпоставувам на Биљанини Извори се играла, па што не се сликавте таму со знамево? Или во Струга има од вашите па побезбедно ви е? :D
Ако грешам за местото на утакмицата поправете ме, ок е.

Второ да не испадне дека ги величиме Рибари, се знае дека Македонскиве групи општо не се толку организирани како што треба да бидат, но секоја чест за нападов и за одземената маица. (y) Муабетот ми е дека, тој курч до Мавровка, снимање спотови во 4 саат сабајле на плоштад кога нема жив чоек, и се гледа дека изгрева сонцето, и демек видете колку сме јаки, се прошетавме 10 мин на плоштад и назад преку камени, ви се враќа од глава. Еднаш надвор од Скопје, и одма напад, ги напунивте гаќите како што пуните кутии за ДУИ.

Ај сеа на правдање кај Артан.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.291
Поени од реакции
78.940
Член од
21 јули 2020
Мислења
57
Поени од реакции
61
Член од
21 јули 2020
Мислења
57
Поени од реакции
61
Decko ovie shaloj i majci se od pazar se prodavat isto taka ohrid, i sv naum isto imam videno.
Shalot e odzemen, a kaj se prodavat ne me interesira , Odzemeno e 2017 .
Sega mislim deka mnogu poveke ke vi pagat rekvizitite posto novata generacija na Ballisti e mnogu aktinva , spremni se mnogu i za fight i za razlicni akcii
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.740
Shalot e odzemen, a kaj se prodavat ne me interesira , Odzemeno e 2017 .
Sega mislim deka mnogu poveke ke vi pagat rekvizitite posto novata generacija na Ballisti e mnogu aktinva , spremni se mnogu i za fight i za razlicni akcii
До кога ќе навивате, до кога не избегате како постарите за Германија?
Џабе кога немаат мозок, се шета ли дење во Битола по ценатрот со маица од Балистите.
 
Член од
21 јули 2020
Мислења
57
Поени од реакции
61
До кога ќе навивате, до кога не избегате како постарите за Германија?
Џабе кога немаат мозок, се шета ли дење во Битола по ценатрот со маица од Балистите.
moze li malku poveke info za maickata vo bitola ? koga kako ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom