НБА сезона 2019/2020

Статус
Затворена за нови мислења.

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Nova tema nova sezona ideme jako.. Tipsteri kako ide novava seozna ja za malce ke gi zakacev na 23ti 40 bona ama na DeAndre Jordan nekako ne mu se skokase
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.238
Поени од реакции
1.886
Мајами им набутаа 44 поени на хјустон у прва четвртина. Добро зошто ни еден тим не игра одбрана оваа сезона
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Mega jakoto duo na Hjuston so dadeni celi 18 kosa a primeno 56 za edna cetvrtina

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Вестбрук е катастрофа...
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.953
Какво освежување е НБА на АренаСпорт, ем што има повеќе преноси, ем што коментираат Един и Коле, кои се жива енциклопедија за кошарка, посебно Един. И утакмица на неатрактивни екипи од долниот дел од табелата знаат да ја направат интересна, а не да го слушам оној хрватскиот ретард на СК кој пола утакмица замара за Хезоња и Шариќ
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.953
Страшен играч ке биде Брандон Инграм. Кога ги напушти Лејкерси одма знаев дека ке биде страшен играч. Сега има потполно место за развивање и супер средина :zver:
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Страшен играч ке биде Брандон Инграм. Кога ги напушти Лејкерси одма знаев дека ке биде страшен играч. Сега има потполно место за развивање и супер средина :zver:
Јaс мислев прерoдбa ке му се деси нa Лoнзo,oвa не гo oчекувaв.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Harden sam ja naprai razlikava so Warriors.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.341
Поени од реакции
29.809
Искуства со nba league pass купено од друга држава преку VPN (Индија на пример)?
На редит пишуваат дека проаѓало, и потоа доволно било само логирањето да биде преку VPN од Индија, потоа стримовите иделе директно преку провајдерот. Ме интересира дали можеби некој овде пробал вака.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Искуства со nba league pass купено од друга држава преку VPN (Индија на пример)?
На редит пишуваат дека проаѓало, и потоа доволно било само логирањето да биде преку VPN од Индија, потоа стримовите иделе директно преку провајдерот. Ме интересира дали можеби некој овде пробал вака.
Кaј нaс league pass зa гoдинa е 100еврa,кoлку е вo Индијa?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom