НБА сезона 2019/2020

Статус
Затворена за нови мислења.

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Trenerot na Denver izleze so mnogu pofalni zborovi za Campazzo, izgleda Facundo ke dobie bitna uloga vo ekipava pokraj Jokic i Marej.

Bradata ne se pojavil na trening, bas me interesira kako ke zavrsi rabotava, ne gledam deka ke igraat zaedno so Wall, ama ako se sluci da igraat zaedno sezonava toa ke e cist promasaj spored mene.
Ako ne odi vo Nets, ne go sakam povekje zimi se.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Harden labavo na striptiz namesto na trening.Bratot so pametot e vo Bruklin

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Trenerot na Denver izleze so mnogu pofalni zborovi za Campazzo, izgleda Facundo ke dobie bitna uloga vo ekipava pokraj Jokic i Marej.

Bradata ne se pojavil na trening, bas me interesira kako ke zavrsi rabotava, ne gledam deka ke igraat zaedno so Wall, ama ako se sluci da igraat zaedno sezonava toa ke e cist promasaj spored mene.
Ako ne odi vo Nets, ne go sakam povekje zimi se.
Dali ova znaci deka nema da go igras plus vo kladilnica?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Автоматски споено мислење:

Voditelkava mn dobra e
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
После сите работи кои му се случија во животот и јадењето на гомна повремено од Атаман, многу ми е драго што отиде во НБА да се проба. Секако и да не успее млад е, може да најде пак ангажман во Евролигата. Кога сме кај Васо. :love:

 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Извинете малце офтопик.

Во ЛШ, беше прекинат натпреварот поради тоа што судија рекол "this black guy" наместо "this guy" и ова се смета за расизам.

Колку беше казнет играчот на Клиперс за "bitch ass white boy" кон Лука?

Се надевам НБА пак ќе ја прекине сезоната поради расизам како лани, бидејќи гледам се уште постои расизам во светот, а тие ја прекинаа лигата поради постоењето на расизмот.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.601
Поени од реакции
10.253
Извинете малце офтопик.

Во ЛШ, беше прекинат натпреварот поради тоа што судија рекол "this black guy" наместо "this guy" и ова се смета за расизам.

Колку беше казнет играчот на Клиперс за "bitch ass white boy" кон Лука?

Се надевам НБА пак ќе ја прекине сезоната поради расизам како лани, бидејќи гледам се уште постои расизам во светот, а тие ја прекинаа лигата поради постоењето на расизмот.
Сеа Бајден е претседател и ККК да влезат на сред сала да запалат црнец нема да се прекини сезоната
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.126
Поени од реакции
8.933
inace za micic, imase vcera na fb,
aca informacija, deka kje ja doigra sezonava so efes.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom