Марјан Ѓорѓиевски

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Марјан е добар стенд ап комичар колку шо Аvenged Sevenfold се добар бенд.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.683
Поени од реакции
38.870
Па да, за 8-мо одделенци :D
Сеа секој си има таргет група, ти не можеш да целиш кон сите и сите да те слушаат, и ја кога сум бил осмо одделенец сум ги слушал, и мислам споредбава не ти е ок, Марјан е популарен кај сите освен кај тие што ги пљука или тие кои не знаат да прифатат шега на своја сметка.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Сеа секој си има таргет група, ти не можеш да целиш кон сите и сите да те слушаат, и ја кога сум бил осмо одделенец сум ги слушал, и мислам споредбава не ти е ок, Марјан е популарен кај сите освен кај тие што ги пљука или тие кои не знаат да прифатат шега на своја сметка.
Ова е ептен ептен грешно. Јас сум се смеел на шегите од стенд ап комичари во кои сум се пронаоѓал и самиот, ама ова некако е болно за уши :D (ете пример го земаме Луи).

Единтвена смешна работа во видеото е битолскиот дијалект со нагласокот на зборови, кој пак е смешен самиот по себе.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.683
Поени од реакции
38.870
Ова е ептен ептен грешно. Јас сум се смеел на шегите од стенд ап комичари во кои сум се пронаоѓал и самиот, ама ова некако е болно за уши :D (ете пример го земаме Луи).

Единтвена смешна работа во видеото е битолскиот дијалект со нагласокот на зборови, кој пак е смешен самиот по себе.

Бројот на лајкови и дислајкови говори се, од ова боље не можеш да најдеш анкета колку марјан го сака публиката, се друго е прашање на укус. Тоа што ако тебе не ти се свиѓа и имаш refined taste не значи дека и на другите смртници нема да им се допадне:D
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Ако говореше бројот на лајкови и дислајкови се, тогаш го земаме Џастин Бибер со рандом песна еве Лав јорселф каде вели. И понатаму останува фактот дека е тиња Бибер, иако има над 2 милиони лајка.
Не знам што се напна дотолку ко род да ти е ебате, оти реков дека не го бива :D И конечно си ја доловил поентата „тоа што ако тебе не ти се свиѓа". Па фала курцу дека за мене си кажав во постот погоре.
615,672,149 views
2,966,002 лајкови
180,170 дислајкови
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.683
Поени од реакции
38.870
Ако говореше бројот на лајкови и дислајкови се, тогаш го земаме Џастин Бибер со рандом песна еве Лав јорселф каде вели. И понатаму останува фактот дека е тиња Бибер, иако има над 2 милиони лајка.
Не знам што се напна дотолку ко род да ти е ебате, оти реков дека не го бива :D И конечно си ја доловил поентата „тоа што ако тебе не ти се свиѓа". Па фала курцу дека за мене си кажав во постот погоре.
615,672,149 views
2,966,002 лајкови
180,170 дислајкови
Мене ми е само чудно што само тука се сере по него, а на социјални мрежи јутуб е друга ситуацијата, не дека ја го бранам, сакам да кажам има многу луѓе со ''истенчен'' фкус на форумов:D Јас само пишав дека е ок новото видео и одма бев нападнат од хејтери.
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Мене ми е само чудно што само тука се сере по него, а на социјални мрежи јутуб е друга ситуацијата, не дека ја го бранам, сакам да кажам има многу луѓе со ''истенчен'' фкус на форумов:D Јас само пишав дека е ок новото видео и одма бев нападнат од хејтери.
Не е до вкус. Глуп е.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.906
Поени од реакции
7.574
Добро има издишани тиња фори стари од поодамна ама не е лошо.
Ако знаете вие подобро тогаш седнете напишете снимете и стајте на јутјуб да видиме и чуеме.
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Poso ne znaeme zatoa ne stavame i on ako ne znae ne treba ovaka da se blamira.
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.962
Поени од реакции
1.237
Марјан од сите двајца :) или колку и да се стенд ап комичари ис тхе бест, па вие видете какви се другите па после зборете за Марјан дека не чини.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom