Марјан Ѓорѓиевски

Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Марјан од сите двајца :) или колку и да се стенд ап комичари ис тхе бест, па вие видете какви се другите па после зборете за Марјан дека не чини.
Од сите што сум ги гледал, Сашо Тасевски е најбоље
 
D

Darko_ufo

Гостин
Ali nekako mi izgleda dosta deformiran vo faca, malku kako zdebelen i dosta umoren/istraumatiziran... Inaku ne e los so humorot do tolku.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.435
Поени од реакции
19.645
Море да му ебу фацу исдеформисану,подувану и гнасну антипатичну. Он нашја да збори лошо за девеести и емисие од девеести, за Опстанок,за Бушаву азбуку, за Македонски народни приказне,за Ѓорѓи Колозоф и Драан Вучиќ, па Драган за њега е манга невидена. Сељачиште искомплрексирано
Леле колко само не ми е интересан ич, ни смешан, дури одбиван ми е и плаче за едн убаф кумуњарски вруќ шамар.
Споредуе деца од девеести и ск. Деца ск су ултра лоши и приглупи, куртони невидени, родители су криви, а нас родители бш не васпитасфа како што треба. Колко само му е глупо видео и нема никакфу смислу. Имаја трауме од детсфо, познава му се по смислу за хумор и по фацу смрдљиву сс најгнасни мрсни образи како сало на некоју стару дебелу жену. Да умре да му ебу сестру колко ме потресе сс видео, кој кур ја па ке му га глеам, да виду што е работа

И ви што мислите дека овој е смешно и интересно, треа нешто да превземете, малце да се преиспитате што е хумор и стенд ап. Овој е ептен дебилна смисла за хумор.
Научници су докажаке дека људи што имаф добру смислу за хумор су поинтелигентни од онија што уоптште гу немаф. Такој да Маријан сс овој докажуе дека е нискоинтелигентан. Дебил!

Солзи и смеа, Маријан и Лет 3 су ми доказ дека битолчани имаф мноо тапа смислу за хумор !!!
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
788
Поени од реакции
956
Kumanofci dijalekt gi vagja inaku tapa se :D
Ali sfe je tacno sto si napisaja ne deka ne.

Ovoj skroz go promasil i naslovot i profesijata, najdobrite emisii od detstvoto gi izruga i toa e smisla za humor spored nekoj. :toe:
 
Член од
23 март 2015
Мислења
7.011
Поени од реакции
1.983
Марјан нема капацитети да се развива и развива... Почетокот му беше ОК, и тоа е. Потоа слично би било. За да е успешен ќе треба и пантомима, имитации, пеење, танц, поинвентивност...
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.981
Поени од реакции
6.912
Ова е поим за хумор.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.682
Поени од реакции
38.869
Марјан нема капацитети да се развива и развива... Почетокот му беше ОК, и тоа е. Потоа слично би било. За да е успешен ќе треба и пантомима, имитации, пеење, танц, поинвентивност...
каква врска има пеење и танц со стен ап?
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
381
Поени од реакции
653
Изгубил смисла за хумор? :pos:
Дали некад ја имал?
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
25
Поени од реакции
25
Ѕвер е човеков! Новово видео трауми му е многу смешно ама и доста вистинито. Тие првите видеа што му беа порано ми беа најсмешни, кога ги гледав првпат на патос легнував :lolzz:
 
D

Darko_ufo

Гостин
Ѕвер е човеков! Новово видео трауми му е многу смешно ама и доста вистинито. Тие првите видеа што му беа порано ми беа најсмешни, кога ги гледав првпат на патос легнував :lolzz:
А буквално легнуваше на патос или така е зборот само?
 
B

beaverknight

Гостин
Од хуморов на типов се фаќа канцер...
Едино може да ми го зголеми нагонот за самоубиство дечково... kill me pls од целата количина на cringe...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom