Марјан Ѓорѓиевски

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
? иста книга има читано за стенд ап комедија со овај , за разлика шо герман има 10 милиони гледаност по видео :)
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.559

Бојан ми е далеку подобар од Марјанчо ако ми е сограѓанин ама ја нема онаа харизма...
а овој Бојан кога слушам многу ми звучи како Сашко.. се гледа идол му е :D
Инаку Сашко ми е врв.. ем харизма ем талент абе.. :love:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.543
Поени од реакции
14.677
толку бе напрај едно видео и толку беше
ебате камбек :pos:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.367
Поени од реакции
85.272
толку бе напрај едно видео и толку беше
ебате камбек :pos:
Кој ти е овој на аватар?


Сега ќе видите кога некоја ТВ ќе му го откупи шоуто ќе се чудите :D :D
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Марјан во едно видео изјави дека не заработувал од јутјуб ма немој да ме **** на овој свет постојат и луѓе кои се разбираат :) Бидејќи навистина малце ми падна глупо со толку видео клипови и толкава гледаност да не заработуваш или него го вртат или пак човекот си умее да лаже... трето нема. Пред малку одвоив некое време и баш го фатив во лага човекот дека не заработувал од јутјуб а како доказ ќе ја приложам следнава слика точно во табела пишува се. За месец август има тој заработено колу 609$ или поточно во наши пари тоа се 28,623 денари. Бидејќи јас го фатив во лага а и вооедно сакам да видите и самите да не ве прави на тошо дека не правел пари... а инаку како додатна инфо не правел видеа поради тоа што наводно му бил пробиен каналот на јутјуб а и бил уценуван од истите личности.
Untitled.png
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Е арно де, голем к *ур. Земете снимете се и вие, заработувајте.

Брее, македонска работа.
НЕ се секирај и јас заработувам но не лажам како него... барем не му личи... :)
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.501
Поени од реакции
22.537
НЕ се секирај и јас заработувам но не лажам како него... барем не му личи... :)
Сите лажат. На пазар да одиш да прашаш од кај е гравот ке те излажат а не пак другите.
Така да ништо ново нити нешто посебно што вреди да се спомне, а рака на срце и не е некоја сума за да те грижи совеста. Познавам луѓе кои земаат толкава плата а ни самите незнаат што работат, а исто така познавам луѓе кои ја земаат таа плата а не работат. Си седат дома и платата им стига. Нормално рамковно потковани.
Овој барем си го вади лебот вака така.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Сите лажат. На пазар да одиш да прашаш од кај е гравот ке те излажат а не пак другите.
Така да ништо ново нити нешто посебно што вреди да се спомне, а рака на срце и не е некоја сума за да те грижи совеста. Познавам луѓе кои земаат толкава плата а ни самите незнаат што работат, а исто така познавам луѓе кои ја земаат таа плата а не работат. Си седат дома и платата им стига. Нормално рамковно потковани.
Овој барем си го вади лебот вака така.
Битолчанец :icon_mrgr:
 
C

cige

Гостин
На човекот преку еден збор му е „у пичку матер“ .. ретко да има нешто негово кажано. Тапа инспирација.
Жаре е далеку подобар од него. Плус тој од Охрид исто така е добар...
Жаре е пред марјан ама зад голем дел балкански, јас би му препорачал да учи од овој тип

 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Ете го бе пак

 

Kajgana Shop

На врв Bottom