Марјан Ѓорѓиевски

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
добро ти нормален си?
како не те мрзеше да го пишуваш сето ова?
и како го пишуваше? слушни два збора.....СТОП ВИДЕО.... НАПИШИ НА КАЈГАНА.... ПУШТИ МАРЈАН .....слушни два збора.... СТОП ВИДЕО ....
Баш така. Научно е докажано дека два компјутери не можат да се најдат во иста соба бидејќи ќе експлодираат.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Реално првите неколку видеа мене лично ми беа смешни.
После натаму почна само да кажува рандом работи, да ги кажува многу брзо на човек и да му е смешно, да нема време да се насмее, од што кажуе 100 работи у 10 секунди.
Сега веќе е тапа станато.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
не е мачорка. цк не е :)
некако не го осеќам нејниот стил тука, и јас мислам џену :D
Да бе, јас имам youtube канал со туѓо машко име и презиме, personality disorder :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Баш така. Научно е докажано дека два компјутери не можат да се најдат во иста соба бидејќи ќе експлодираат.
демек има два компјутери во соба, се праи интелект детево, старите го мислат кој знае што работи ејј, а тој од марјан 8-минутните видеата ги пишува на кајгана :facepalm:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
Покрај ексползијата, исто така ако имаш 2 компјутери у соба и потрошиш 10 мин за да го напишеш текстот од видеото на Марјан, тоа значи дека компјутерите ги користиш исклучиво за таа цел и ништо друго. Исто така се исклучува и можноста едниот да е лаптоп/pc што го користи и некој друг од фамилијата.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Баш така. Научно е докажано дека два компјутери не можат да се најдат во иста соба бидејќи ќе експлодираат.
Луис Ц.К гомна да јаде. Легендо! Како си ме насмеал со ова. :pos:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
car e svaka mu cast, vie hejteri ste samo napateni dusicki shto ne znaat sto e prav humor. Napred Marjane so tebe sme site i edvaj cekame na novite klipcinja oti znajme deka ti gi prajs od merak a ne zaradi nekakva tamu zarabotka od jutub. Sram da im e na ovie televizii sto mesto tebe go davaat dragan vucic... Se nadevame deka naskoro kje se svesnat i deka eden den kje te gledame na tv kako sto zasluzuvas
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047

еве уште еден wanna be stand up комичар.
 

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.447
Поени од реакции
5.448
Дечково има ептен напреднато у последен период и е далеку подобар од Марјан.
Мене пак најглуп ми е овој, иако има голема конкуренција во Марјан и Сашо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom