Марјан Ѓорѓиевски

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.590
Поени од реакции
13.278
Abe kaj ostavam nekoj provincijalec da me nasmee. Sto znaat tie osven da kopaat po nivi. Pod nivo mi e da go spomnam a kamoli da me nasmee.
Што би рекол Psyside - :facepalm:

Сериозно чоек, како си ги замислуваш поголемиве градови во државава освен Скопје, како што се Битола, Тетово, Прилеп и останати? Си шетнал надвор од градот, или ко мал те носеле ко бааѓи во Битола, ама тие на нивата од дедо, азното да го барате?
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.362
Поени од реакции
4.884
Што би рекол Psyside - :facepalm:

Сериозно чоек, како си ги замислуваш поголемиве градови во државава освен Скопје, како што се Битола, Тетово, Прилеп и останати? Си шетнал надвор од градот, или ко мал те носеле ко бааѓи во Битола, ама тие на нивата од дедо, азното да го барате?
Inace sarcasm koristev vo mojot post. Jas sum od Bitola.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.590
Поени од реакции
13.278
Inace sarcasm koristev vo mojot post. Jas sum od Bitola.
Кул. (сарказам, actually, not cool.)

Инаку искрено ми беше интересен и дури и оригинален во првите неколку видеа, подоцна мех, за на крај врв на глупоста да биди видеото за метросексуалците. Па Бекам е метросексуалец човече. :confused:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.362
Поени од реакции
4.884
Кул. (сарказам, actually, not cool.)

Инаку искрено ми беше интересен и дури и оригинален во првите неколку видеа, подоцна мех, за на крај врв на глупоста да биди видеото за метросексуалците. Па Бекам е метросексуалец човече. :confused:
Takov e ovoj del od forumot, nema sto serioznost da se bara tuka.. Mene ne mi e nisto poseben, ali poprvo bi go gledal nego na TV, od kolku Janko Bureko i takvite ko nego.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.821
Попрво би играл Criminal Case на фејсбук. :D Озбилно, заразна е, аднете ме. :love:
Играј Шерлок бе, посложена варијанта од Кејсот. Го пуштив ама јок, аматерски е мн :P

Иначе он топик, шо знам, редовно ги пуштам од чиста љубопитност клипчињата, да ме смеј не ме смеј(смее), туку онака че напрам, е арно де и толку. Тепам 5 минути и не жалам (додуша тука влегува една салам ислушана песна со внимание) но што е тука е.
Нека се весели народов ако му чини задоволство, мило ми е.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
BRAVO MARJANE DETE BITOLSKO NASE IME MAKEDONSKO S-LAV-NO NEKA CRKNAT DUSMANITE STO TE HEJTIRAAT TEBE!

ODSRCE SI NE NASMEAL TUKA KAKO PREMIEROTO SO SEGITE SI SMESEN LELE IJAS KERKAMI JA KRITIKUVAM TUKA ZA STIKLITE DA NEGI NOSI TOLKU VISOKI>>MU PISALA NA DECKOTO ## I WEAR HEELS BIGGER THAN YOUR DICK ### PA KAKO NEMA DA NOSIS MORI KERKO KOGA ZA GRK NI OTIDE PREZALENATA LELE KERKO MOJA AH STO STORI SRAM MIE DA KAZAM NA MOITE AT HOME U MAKEDONIA DEKA SO GRK ODI PREDAVNICKATA!

PRODOLZI SAMO NAPRED LAVU MAKEDONSKI KE TE VIKNEME I TUKA VO KANBERA JOKES DA NI PRAVIS DA SE NASMEEME OTI KAKVI VREMINA DOJDOA COVEK TESKO E DA SE NASMEE!
 
2

~2A

Гостин
Ми дојде една мисла во врска со овој детчко Марјан40...
Мислам дека е полн со комплекси и проблеми штом вака зборува..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom