Марјан Ѓорѓиевски

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
А чекај зошто се убедувате еден со друг дека бил/не бил смешен ?
Шо демек едниот ќе го просветли другиот и ќе му ги отвори очите за тоа што е смешно, а што не е?
Кој сака нека си го гледа, кој сака нека не го гледа и end of story...
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Царот се враќа!
Ако овој е цар, Карлин и други комичари од тој калибар се алфа и омега, креатори на божјата честичка и владетели на мултиверзумот.
 
Член од
5 јули 2008
Мислења
224
Поени од реакции
197
Многу сте интересни ги убедувате луѓето да не гледаат :tapp:
Кој што сака нека гледа, кој на што сака нека се смее. Немора да ги „просветлувате„
 
M

Moon Child

Гостин
Не само шо не е смешен, не е ни поднослив.
Не само што не е поднослив и смешен, овој е првата јавна личност што ми иде да ја задавам само поради појавата негова. И дека го труе народот со лош хумор. Ме фаќа срам кога го гледам како се глупира.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
За хејтерите:
Неподнослив е само за вас. Има лош хумор само за вас. Не можете да го гледате само вие. Ако за вас е се ова, не значи дека е за сите или дека може да му се даде етикета на несмешен. Исто, дефинирајте лош/добар хумор ако може. Или па најдете нешто похипстерско/паметно :D
За другиве:
Имаат право на мислење, не ви ја сфаќам поентава со „не коментирајте ако не ви се допаѓа“. А што да правиме ние со негативните мислења у нас? Да си ги бутаме и да не ги истакнуваме? Не коментирајте и вие за нив бе, кој сака нека си го хејта, кој не немора.

Секогаш истите глупи „дискусии“ на вакви теми...Ретардирани и двеве работи :D
 
P

PewDiePie

Гостин
Абе тоа дека сега прави клипчиња зошто не му дале емисија е факт. Преку кур од такви ропаци што им удира славата во глава.

Е сега,последните клипчиња му беа катастрофа,ама првите му беа смешни кој што сака нека каже....

Крај краева подобро овој ќе го гледам отколку оној имбецилон од наше маало.....

П.С. Не е стенд ап ова,ова си е класично јадење гомна. :icon_lol:
Ќе видиме како ќе се врати....
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
За хејтерите:
Неподнослив е само за вас. Има лош хумор само за вас. Не можете да го гледате само вие. Ако за вас е се ова, не значи дека е за сите или дека може да му се даде етикета на несмешен. Исто, дефинирајте лош/добар хумор ако може. Или па најдете нешто похипстерско/паметно :D
За другиве:
Имаат право на мислење, не ви ја сфаќам поентава со „не коментирајте ако не ви се допаѓа“. А што да правиме ние со негативните мислења у нас? Да си ги бутаме и да не ги истакнуваме? Не коментирајте и вие за нив бе, кој сака нека си го хејта, кој не немора.

Секогаш истите глупи „дискусии“ на вакви теми...Ретардирани и двеве работи :D
Фората е шо ја ова го сфаќам, а сепак доаѓа до вакви дискусии.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
Ако овој е цар, Карлин и други комичари од тој калибар се алфа и омега, креатори на божјата честичка и владетели на мултиверзумот.
Па добро е што не знаеш друг комичар освен Карлин, па не можеш да не просветлиш со споредба.

И други комичари :icon_lol:....
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.618
Поени од реакции
11.162
Џабе се праат фраери хејтерчињата со глупите им коментари за тоа како не бил смешен, ставам лево јајце дека ќе го ѕирнат наредното му видео.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.362
Поени од реакции
4.884
Abe kaj ostavam nekoj provincijalec da me nasmee. Sto znaat tie osven da kopaat po nivi. Pod nivo mi e da go spomnam a kamoli da me nasmee.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom