Македонски интернет страници

Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Трендо се фали за читаноста и истовремено ги деградира читателите. :cautious:

 
V

Vollstandig

Гостин
Трендо се фали за читаноста и истовремено ги деградира читателите. :cautious:

Kога да го читам трендо, се повеќе во забуна сум. Дали поентата му е да се биди “критички настроен кон се“, или така се осеќа, или стварно појма немам шо е. Ако му “иде да се убие“ шо најмногу била читана статијата за бугарските матурантки, и треба да се убие пошто тој ја објави како и останатите портали, ако е дефект-статија, шо мајка ја објавил.
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Трендо се фали за читаноста и истовремено ги деградира читателите. :cautious:

Одамна нешто не ме збунило вака. Постов како директно од Lost да е излезен. Трендо, арен ли си? Што сакаш да кажеш со овие контрадикторности?

Еве совет од мене: ако сакаш најчитана статија да ти биде нешто паметно од Букбокс, Венко, нешто интересно од Офсајд, нешто битно од светот, нешто значајно за Македонија... тогаш потруди се нареден пат да не ставаш статии за бугарски матурантки. Статиите нека ти бидат исклучиво од Венко, нешто паметно од Букбокс, нешто интересно од Офсајд, нешто битно од светот и нешто значајно за Македонија.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Kога да го читам трендо, се повеќе во забуна сум. Дали поентата му е да се биди “критички настроен кон се“, или така се осеќа, или стварно појма немам шо е. Ако му “иде да се убие“ шо најмногу била читана статијата за бугарските матурантки, и треба да се убие пошто тој ја објави како и останатите портали, ако е дефект-статија, шо мајка ја објавил.
Поентата е шо дефект статија доби повеќе гледаност од не-дефект статија.
Нема врска објавувањето.
 
V

Vollstandig

Гостин
Поентата е шо дефект статија доби повеќе гледаност од не-дефект статија.
Нема врска објавувањето.
Секогаш е поинтересно да видиш што се случило настрана, наспроти искомплексирана колумна со критички ставови кон се живо и диво. Незнам што толку го зачудило.
 
Член од
21 февруари 2012
Мислења
1.641
Поени од реакции
864
WWW.ADRENALIN.MK нов и оригинален web портал ..
Што има тука оригинално?
--- надополнето: 23 ноември 2012 во 19:25 ---
Ги покануваме сите членови на Кајгана да го посетат нашиот блог и фејсбук страна:

http://girlsfrommk.blogspot.com/
https://www.facebook.com/girlsfrommk

Вашите мислења, сугестии, критики се добредојдени...
Нема ни болог ни фб страна, ништо не отвара. :)
 

Јефто

@JeftoMKD | Јефто™
Член од
30 октомври 2011
Мислења
2.729
Поени од реакции
1.306
Вака, ќе може ли да ми дадете линкови од сајтови кои огласуваат. Освен Пазар3 (кој веќе се наплаќа) незнам ниту еден друг, а ми треба нешто.
Фала однапред.
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286

Kajgana Shop

На врв Bottom