Македонија - Литванија |1/4 финале|, 67:65, ОДИМЕ ВО ПОЛУФИНАЛЕ!!!

M

Mario Gómez

Гостин
Исто и на мене ми се случи, долго време ѕвонев, фатив линија, и ѕвонеше едно 20 секунди, после тоа прекина..
Ја коа стискав на тоа копчето на бежичниот шо е за последни барања да не го пишам бројот и се автоматски така, и сум стиснал два пати и сум свртел кај бабами. Гледан ѕвони и целиот затрчан земам пасошот одам на мира у друга соба, срцето ми чука као на литванците синојка, и слушам баба ми се јавува. I was like WTF!!!:place::mad:
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.838
Поени од реакции
15.990
Ја коа стискав на тоа копчето на бежичниот шо е за последни барања да не го пишам бројот и се автоматски така, и сум стиснал два пати и сум свртел кај бабами. Гледан ѕвони и целиот затрчан земам пасошот одам на мира у друга соба, срцето ми чука као на литванците синојка, и слушам баба ми се јавува. I was like WTF!!!:place::mad:
Истиот случај, само кај мене ни баба ми не се јави :pos: ..барем малце надеж да ми дадеше.:D
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Ја коа стискав на тоа копчето на бежичниот шо е за последни барања да не го пишам бројот и се автоматски така, и сум стиснал два пати и сум свртел кај бабами. Гледан ѕвони и целиот затрчан земам пасошот одам на мира у друга соба, срцето ми чука као на литванците синојка, и слушам баба ми се јавува. I was like WTF!!!:place::mad:
Да си ми жив и здрав ме изнасмеа :pos:

Еве ги нашите момци после мечот во автобус. Але Але..:))

 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Што пееја Литванците на 0,5 сек !!?
Ех,да можам да го вратам времето :))


 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.002
Поени од реакции
15.328
Срамота,сме пратиле кретеништа во Литванија!
Треба да се пратат навивачи,а не навивачки групи.
А јас се бунев вчера што не држат како некои терористи опколени со обезбедување,па што да им правиш на дегени што поддржуваат идеја да влезат на терен?
По ѓаволите!
 
Член од
20 април 2011
Мислења
16
Поени од реакции
9
Исто и на мене ми се случи, долго време ѕвонев, фатив линија, и ѕвонеше едно 20 секунди, после тоа прекина..
околу 20тина минути вртам никако да добијам ....исто така доби линија 8-9 секунди и прекина ....бог знае што се дешава.
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99
И што сега? Што ќе судиш сегааа? Офсајд? Енц? :vozbud: Игорче леџенд :)
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
да не е некоја финта со ова телефонов како на квизовите со специјални броеви кај што вртиш они те гасат а ти неплаќаат 100 денари од повик :Р
 
Член од
20 април 2011
Мислења
16
Поени од реакции
9
да не е некоја финта со ова телефонов како на квизовите со специјални броеви кај што вртиш они те гасат а ти неплаќаат 100 денари од повик :Р
требало да го наместат ова со испраќање на смс пораки, вака наликува на факед уп систем.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Да им ебам скапаната телевизија, глупи се као тој плавиот партнер на Ник Слотер шо го даваат нон стоп. Како е можно никој од нас да не добие линија!!?? Барем дај да се порадвиме и после нека го средат извлекувањето, ама не вака. Да дајт господ да земаат 25% плата у кеш и 75% бонови од МИК Свети Николе, амин!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom