D
Поени од реакции
96

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  Да не го имаш линкот од тракерот? :)
  Г
  Ииј ако моеш да го изведеш тоа те частам 3 пива не едно :D
  Г
  Sup,мислам прочитав негде дека праиш нарачки од musicstore,а ја планирам за месец-два да нарачувам гитара од таму,па ако моеш да ми кажеш тоа царини марини како иде.
  Оваа е
  http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/ESP-LTD-SC-208-BK-Black/art-GIT0021425-000
  Засеа неам доволно кеш и испаѓа нероден петко али сигурно ја зиам за месец два :)
  Да, да Верверот сум :pos:
  Абе финтата е што имам два важни колоквиуми на 20 утре и на 23 во понеделник, па затоа ме нема на мсн...
  Следна недела има Славија-Лепенец, така да.... :pos:
  Зоки???:icon_mrgr
  Абе да не си ме делитнал ти осд контакти чим никогаш не сум ти онлајн?:pos:
  Јбг не сујм бил уклучен кога си ми пишал, дури сега прочитав...
  Ајде се слушаме друг пат и уклучувај се почесто на мсн бе:)
  Брат немам толку време јеботе, по 2 утакмици гледам минимум секој викенд :)
  Треба и да се учи, ако идам во сабота на утакмица, вечерта искачам и немам кога да учам, па недела ја оставам за бубање...:)
  Е иди дај им десет, им врзаа по два трив шамари на судииве и цело полувреме не станаа од терен :)
  Имавме пет пати повеќе шанси од нив, али среќата не напушти, плус немавме резерви и игравме со повреден голман, иначќе да бевме во пун состав петарда не им бегаше :)
  кај си ти на трибните бе?:)
  Во недела се игра во 16 :pos:
  Tи ибам за велигден...
  Ќе се3 договориме дополнително деновиве пошто можно е да идам со играчиве на Славија, ако не доаѓа никој друг од мое маало :) али ќе се најдеме таму во секој случај
  Чекај, чекај незнм ни кога се игра утакмицата :)
  Да помине денов и ќе ти пишам утре, да се договорам со другар :)
  Брат нема надежи веќе...
  Ми се жалеа дел од вашиве, денар не виделе со месеци :)
  Повеќе во Славија заработувале него ли кај вас :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom