Македонија - Литванија |1/4 финале|, 67:65, ОДИМЕ ВО ПОЛУФИНАЛЕ!!!

Член од
14 март 2010
Мислења
16.839
Поени од реакции
15.990
02 5514475, пријавете се на овој број, оставете ваше име и презиме, и број од пасош.
Пријавувањето трае до 21 часот, а во 22 часот ќе се изврши ждреб со директен пренос на МТВ, 100 најсреќни македонци ќе присуствуваат на последните два натпревари на Македонската кошаркарска репрезентација.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.485
Поени од реакции
109.579
абе сеа ти можеш 300 чуда да замислуваш!!!!
мој став е дека требаше малце поагресивно со редарите
Види, не ме сфаќај погрешно дека сум антимакедонец или нешто такво али мислам дека Литванците исправно постапија. Правила си се правила и тие си се дрчат до нив. Кажи ми да се игра кај нас Европсково ќе им дозовлиме да извадат знаме поголемо од колку што е дозволено? Е сеа ние што имаме таков балкански менталитет и одма на агресија удираме тоа е сосем друга ствар...
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.950
Поени од реакции
17.771
02 5514475, пријавете се на овој број, оставете ваше име и презиме, и број од пасош.
Пријавувањето трае до 21 часот, а во 22 часот ќе се изврши ждреб со директен пренос на МТВ, 100 најсреќни македонци ќе присуствуваат на последните два натпревари на Македонската кошаркарска репрезентација.
се јавуваме или порака? и дали е 18+?
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.839
Поени од реакции
15.990
се јавуваме или порака? и дали е 18+?
18+ е.
Јас еве 10 минути непрекинато звонам, ама „зафатено“ е :mad:
Има на МТВ, оди телоп, ама истото е тоа јас што го напишав, у кратки црти.
Со јавување е, кај на фиксен порака ќе пратиш:D
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.346
Поени од реакции
21.809
Игор Трпески: Штама во Жалгирис арената, почиувани гледачи, ги нема ниту чирлидерките, ти маското играј таму колку сакаш, аууу страшно, каква штама е ова...

untitled.JPG
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.418
18+ е.
Јас еве 10 минути непрекинато звонам, ама „зафатено“ е :mad:
Има на МТВ, оди телоп, ама истото е тоа јас што го напишав, у кратки црти.
Со јавување е, кај на фиксен порака ќе пратиш:D
Ќе идат вработени у МТВ и нивни роднини сигурно... Сеа сто посто им вртат на своите и си запишуваат броеви на пасош. 120 пати свртев, од кои 3 пати добив и одма прекинаа. Значи, се слуша ѕвонење и одеднаш „кврц“. Фак ит, не се замарајте со вакви работи. Ние сигурно нема да одиме.
 
Член од
7 септември 2011
Мислења
122
Поени од реакции
48
Абе сељачана лесно ви е од тука да јадете гомна!!!!
ставете се во ситуација да бевте таму,ви го приведуваат другарот,сакаат да ти го одземат знамето....од сите страни јадат гомна!!!!
што ке направевте???? ке оставевте се и ке седевте на страна???
со такви пичкетини како вас неколку овде на форумот нема никогаш да се избориме за нешто!!!!
подршка до тие што беа таму,требаше да улетаат сите на терен и да им се изнаебат на грдине литванци!!!!
ЕДНО ИМЕ ИМАМЕ ВО ДУШАТА ГО НОСИМЕ ЗА ТЕБЕ ЖИВОТ ДАВАМЕ О МАКЕДОНИЈО
Se nadevam deka toa u boldot si go pisal taka u afekt. Inace 2 grama mozok nemas.
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
One организираат чартер лет за хероите! Охохо ќе има пречек :D
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.839
Поени од реакции
15.990
Ќе идат вработени у МТВ и нивни роднини сигурно... Сеа сто посто им вртат на своите и си запишуваат броеви на пасош. 120 пати свртев, од кои 3 пати добив и одма прекинаа. Значи, се слуша ѕвонење и одеднаш „кврц“. Фак ит, не се замарајте со вакви работи. Ние сигурно нема да одиме.
Исто и на мене ми се случи, долго време ѕвонев, фатив линија, и ѕвонеше едно 20 секунди, после тоа прекина..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom