Лига на шампиони 2015/16

Статус
Затворена за нови мислења.

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Сите утакмици ги даваат на Лаола(и меч наколото :D), ако не ти ја пушта инсталирај Hola и намести држава Британија да не се замараш за друг пат
Probuvam preku aplikacijata da najdam ama ne mi go dava ehf kanalot

 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Мраковчиќ има сличен стил на игра како Жути.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
На тајмаут на Вардар, Раул збори македонски, Душебаев исто, Карачиќ англиски, некој на српско-хрватски.

Кај Металург нема заебанција, дури и помошник трнерот Александар Јовиќ и Талески причају на хрватском.

Да се знае. :D
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
На тајмаут на Вардар, Раул збори македонски, Душебаев исто, Карачиќ англиски, некој на српско-хрватски.

Кај Металург нема заебанција, дури и помошник трнерот Александар Јовиќ и Талески причају на хрватском.

Да се знае. :D
Тимот на репрезентацијата бе :LOL:
 
G

Goldie

Гостин
Некој да прати стрим за натпреваров Цеље - Загреб ? На лаола ми вика дека не е возможно стрим во Македонија поради ТВ права :rolleyes:
 
Член од
14 август 2012
Мислења
1.705
Поени од реакции
738
Некој да прати стрим за натпреваров Цеље - Загреб ? На лаола ми вика дека не е возможно стрим во Македонија поради ТВ права :rolleyes:
стаи hola unblocker и одбери Англија како држава и ќе гледаш

Sent from my 6036Y using Tapatalk
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Некој да прати стрим за натпреваров Цеље - Загреб ? На лаола ми вика дека не е возможно стрим во Македонија поради ТВ права :rolleyes:
незнам како овој Загреб го тепал Кил :D
 
G

Goldie

Гостин
незнам како овој Загреб го тепал Кил :D
Дома и гости сосема различна екипа се, инаку овие Цеље многу глупо изиграа во најбитните моменти. Со играч помалце Загреб и пак предност им правеше :facepalm:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Дома и гости сосема различна екипа се, инаку овие Цеље многу глупо изиграа во најбитните моменти. Со играч помалце Загреб и пак предност им правеше :facepalm:
на крајов бе 20 секунди и двајца повеќе играчи не успеаа да ја свртат на крило..катастрофи..

Ивич ги реши, влезе во 53та и до крај гол не прими.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom