Лефкада

Член од
13 јануари 2016
Мислења
60
Поени од реакции
38
А на катизма како се движат отприлика цените за лежалки/пијалак?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.657
Поени од реакции
5.630
А на катизма како се движат отприлика цените за лежалки/пијалак?
па ваљда е различно од тоа кој период одиш, еве на пример крај на август за 8е имаш паркинг и сет лежалки и чадор, вц...додека во друг бар (Копла)10е по човек за лежалка ама затоа ке имаш сеф и ако ради некоја околност мораш кешот со себе да го носиш ке си платиш и ке ќутиш
пијалоците и храната им се пониски или исти со оние од Халкидики


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom