Левица - Политичка партија

Дали ќе гласате за Левица на Парламентарните избори?

  • Да

  • Ќе гласам за мафијашката коалиција СДССМ-ДПМНЕ

  • Не

  • Ќе гласам за друга "ТРЕТА ОПЦИЈА" партија


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
22 март 2019
Мислења
233
Поени од реакции
551
Остај го човекот за корка леб и гомна ке лижe, може стварно е неспособен за друга работа или пак гомната се слатки.

Како би направиле промена кога има 400000 такви како него, гласајте сите за каква таква надеж за подобро.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.296
Поени од реакции
13.175
Седи си, уживај. Никој ништо не ти може. Секој бот треба да биде оставен на мира до крај да су ја изврши својата задача. Само ти штанцај.
Гром се распадна,сеа не знам он за кого работи )))) иначе у штаб на дпмне ок џорче се носеле печатени принт скринови од форумов
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.669
Поени од реакции
3.605
Не ти е страм да сереш за Апасиев ??
Образложи
Автоматски споено мислење:

Седи си, уживај. Никој ништо не ти може. Секој бот треба да биде оставен на мира до крај да су ја изврши својата задача. Само ти штанцај.
Да така е
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.669
Поени од реакции
3.605
Шо да ти образложам? Цела кампања се подјебавате,а сеа спинувате.
Ти образложи
Па ми викаш не ти е срам да сереш за Апасиев? Не знам на што конкретно мислиш? Зошто треба да ми биде нешто срам?
Прашувам, одговарам, давам свое мислење. Форум е јеботе, го праам истото што го праат и сите тука
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.296
Поени од реакции
13.175
Па ми викаш не ти е срам да сереш за Апасиев? Не знам на што конкретно мислиш? Зошто треба да ми биде нешто срам?
Прашувам, одговарам, давам свое мислење. Форум е јеботе, го праам истото што го праат и сите тука
Јеботе,коа незнаете за шо да се фатите,измислувате,е тоа е срамота
Автоматски споено мислење:

Озбилен сум
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.669
Поени од реакции
3.605
Јеботе,коа незнаете за шо да се фатите,измислувате,е тоа е срамота
Автоматски споено мислење:


Озбилен сум
Што измислувам/е? Биди поконкретен за што точно мислиш, ќе објаснам.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.296
Поени од реакции
13.175
Што измислувам/е? Биди поконкретен за што точно мислиш, ќе објаснам.
Па неможам да ги барам сеа твојте постови,и да ти цитирам,али у главном,си се подјебавал
 

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
827
Поени од реакции
1.294
Овие шо велат сè и сешто против Апасиев (врти питулици, сендвичи, лубриканти, стаорци, кондоми) се истите тие од кои страдаме до ден денеска. Постоењето на таквите паразити на едно општество е заради то шо нема доживотна затворска казна или пак смрттна казна. Или пак порано шо праеле пред 100 год, куршумо в гла и готово (или пак за време на режимите во Втора Светска војна). Предавниците, кодошите и врти питулиците се убивале, за наредниот шо че му текни да искодоши, да знај шо че го снајди. Проблемо е шо кај нас уште пред 100г. не се спроведуваат никакви мерки против овие, и зато денеска се намножени и се ракот на општеството. Ако Апасиев остани на збор, на то шо го кажува, со надеж чекам да се внеса овие сите зад решетки и со потерници некои да ги бараат шо че му текни да избегаат, ко маченикот наш (а не го заслуживме) шо избега во Унгарија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom