Лајкни ми ја сликава

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Немам Facebook и не се ни замарам со тие глупости. Мирна ми е главата.:toe:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Па и овдека на форум се дешава иста работа само со тие репутации. Ми стига меил и ми се ценка за репутација. Па морав да се распрашувам тука по членови некои да ми објасни што е работава со репутацијата мож има некоја наградна игра па зашто да не учествувам и јас :)
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.104
Поени од реакции
5.769
мало сутра.... и да отиде фејсбук во историја мсн-то нема да се врати од таму. има многу по квалитетна замена на пример скајп или јаху месинџер... мсн немам уклучено па добри 5-6 години...
И MSN, и Yahoo Messenger, и Skype се програми за инстант пораки. Зошто би правело разлика ако користиш Yahoo, Google Talk или MSN? Мада Skype си е посебна програма што не може да се сврзува со останатите, али овие не би рекол дека ќе изумрат така лесно.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.694
Поени од реакции
12.101
боц, боц...боцни го овега, боцни го онега -ја ги боцкам. Мада боцкањето е нешто као излив на садизам, пофино е лајкањето, посекси
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Тие што ќе ме напнуваат да им ги лајкувам глупостите најчесто им стискам report :)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Сериозно бе кај ги најдувате се нормални луѓе да ви досадуваат лајкни ова лајкни она, кај мене таква работа нема ретко некогаш со некои манијаци се расправам песни што ставаат таму, е и кога гомнарот што јадеше лања нешто таму за предокот мој славен војводата реков: Шо е љања јадење пичка ти матер да ја ебам :icon_lol:. И после тоа манекенката ме откачи од пријател, ама нејзина загуба сега наместо 3456 пријатели има 3455 :baeh:.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ајде ајде ќе изумре и Фејсбуков има време. Само шо тогаш нешто друго ќе испадне:)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
лајки ми ја сликава.. лајкни ми го кл ипов.. статусот.. незнам ти шо.. ПИШИ МИ КОМЕНТАР ТЕ МОЛАМ !!! и ред други глупости... ова од секогаш го имало не само на фејс него и на времето коа беше пријатели со рејтингот на сликите или незнам ти шо... ај јасно ми е дека има глупи луѓе чија мера е икс на икста!!! едно друго не ми е јасно.. ШТО постигнуваат со тоа? ете на една слика и 10 000 лајк да има или коментари.. шо мислат фаци се? центар пажња или ? стварно не ми е јасно ова и ве замолувам ако некој знае шо е финтава нека ми објасни..

П.С фејсбук би го забранил со закон дефинитивно.. се утупуваат луѓево !!! цел ден пред компиутер дремат нишо незнаат. забораваат на реалниот свет. запоставуваат пријатели РОДНИНИ другари и слично.. мислам дека позабавно би било да проверат што е тоа втор живот (second life).. мислам дека поинтересно ке им биде тоа !!!
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.508
Поени од реакции
33.668
едно друго не ми е јасно.. ШТО постигнуваат со тоа? ете на една слика и 10 000 лајк да има или коментари.. шо мислат фаци се? центар пажња или ? стварно не ми е јасно ова и ве замолувам ако некој знае шо е финтава нека ми објасни..
Его буст.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Никогаш не се замарам со такви глупости, ако навистина нешто ми се свиѓа ќе ставам лајк или ќе коментирам. Стварно не ги разбирам, не може нешто на сите да ни се допадне едно нешто, поради тоа постојат разни вкусови. Не ме интересира ако ми стават сите, само еден или ниеден пријател лајк :toe:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
1
Вака.. кога ми даваат линкови од слики и "плс лајк и коммз " -.- многу се нервирам,не оправдувам но сепак им ги лајкнувам , еднаш имам реагирано на едно девојче зарем толку си бедна за лајк да молиш, меѓутоа мислам дека ако ти дадат линк и ти напишат ако може коментар , тоа значи дека доколку сакаш да му коментираш дали е убава,грда, смешна.. сликата и тоа сосема го оправдувам.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Одвај чекам да има и копче UNLIKE па да се изнастискам :icon_lol:
Замислете си тогаш молења ееееееј плс стави анлајк на сликава на оваа глупача, идиотка плс плс...


Али коа сме веќе кај муабетов имам нов статус на англиски ми е, па ако може лајкнете ми го. Ќе ви вратам со 10 лајк на слики! Фала сwцки сте!
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Уште постои ова?
Изглеа неам доволно малолетнички на фб.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom