Кршење тастатури и мауси

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Најмн се иам изнервирано на God Of War 2 на сони 2 коа стигнав од прилика до крајот и ме убија и требаше цела мисија одпоново а највише штета сум напраил на resident evil 4 кај шо скршив 3 џоестика
 

Anuskan

~Keep Smiling~
Член од
13 јануари 2008
Мислења
191
Поени од реакции
10
Имам еднаш маус фрлено низ прозор, а пред една недела ме изнервира Интернетот и го фрлив тоа адаптерот низ прозор (среќа на дрво слета, па со метла мајка ми од пред зграда го симнуваше од дрво:pos: па ништо не му е).

А пред 2 години и мобилниот ми се укочи нешто и го треснав од sид. :smeshko:Љољ. Фрикче сум!
 
П

Паган-др

Гостин
Кога сум изнервиран мавам по биро или по тастатура ама да оштетам нешто не сум до толку. Мислам сепак е игра не е којзнае што.
 

Alien®

Finally founded...in love...
Член од
3 февруари 2008
Мислења
162
Поени од реакции
5
Не ги мавам тастатурата или маусот. Само го шутирам куќиштето
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
502
Поени од реакции
4
ма не само мауси и тастатури у нервоза фрлам се пред мене и многу често мавам по столот и стално си ја сјебувам раката
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Еднаш имам скршено тастатура ама на грешка, ставив едно маче одгоре и пукна кутрата.
Оф топик-Николче, ти многу нервозен бе?
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Вчера ми отиде јабана едниот маус па сеа го користам стариот што на секое кликање дава звук ко да штракам на апарат за сликање, од тие со филм, старските:)))

Најинтерсно е што отиде јабана ради Star Craft, игра која во принцип ме релаксира.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
уфф ја не но брат ми ... за кантер ауууу игра игра и одеднаш коа ке направи HS радосен е ама кога ке го утепат станува од столот и лом праи ... тестатури до сеа има 16 ги бројам .. глувчинја има 5 .. хаха многу е мутаф .. а кукиштето му е напукано .. арно што му купија компјутер инаку на мојот компјутер ке кршеше треба да го утепах ! :vozbud:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
E koga izgubiv deneska od aki so seta sila so boks pravo vo monitorot,Iam sreka so niso ne se rasipa
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
Порано стариот маус понекад го мавав...Сега од кога иам Razer на крај на памет ми е да го мавам..:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom