Криминалци и криминални групи во МК

Член од
5 март 2022
Мислења
10
Поени од реакции
9
Еден прашање за Зоран кичеец дали е гангстер или се дружи со гангстери не мислим дека има срце да напрае убистфо
 
Член од
6 јуни 2022
Мислења
34
Поени од реакции
115
Еден прашање за Зоран кичеец дали е гангстер или се дружи со гангстери не мислим дека има срце да напрае убистфо
Kakov gangster.On e umetnicko delo sposoben da MANIPULIRA, da se upikava I na kraj te snima. E Sega izvleci zaklucok sto e po profesija.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.007
Поени од реакции
36.032
А дечкото е од Струмица или? Се знае која екипа од Сингелич?
Од Струмица е, убиен е во Ново Село. Тоа е скоро на сама граница со Бугарија.

Не се знае уште ништо, 2 дена тотален мрак. Ништо ни по медиуми ни никаде, го отекоа со Ламбе патриотот оти запалил некоја врата таму. Има разни шпекулации и муабети али сеуште ништо конкретно, никакви имиња не се спомнуваат барем јас како што знам. Не го ни знаев лично али онака гнило се осеќам последните 2 дена, ми се гади. Зошто го убиле оти продавал малку трева на локални џанкери. :(:(:(

Ова ако пробат да го протнат под тепих ќе биде капитулација за нив и во самата Струмица, градот е непрепознатливо депресивен и очаен во последните 2 години.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.963
Поени од реакции
6.195
Од Струмица е, убиен е во Ново Село. Тоа е скоро на сама граница со Бугарија.

Не се знае уште ништо, 2 дена тотален мрак. Ништо ни по медиуми ни никаде, го отекоа со Ламбе патриотот оти запалил некоја врата таму. Има разни шпекулации и муабети али сеуште ништо конкретно, никакви имиња не се спомнуваат барем јас како што знам. Не го ни знаев лично али онака гнило се осеќам последните 2 дена, ми се гади. Зошто го убиле оти продавал малку трева на локални џанкери. :(:(:(

Ова ако пробат да го протнат под тепих ќе биде капитулација за нив и во самата Струмица, градот е непрепознатливо депресивен и очаен во последните 2 години.
Од малку продавање трева не се купува нова куќа.
 
Член од
6 јуни 2022
Мислења
34
Поени од реакции
115
E па како он напраел толку пари како од 0 до милјон
So upikavanje prvo kaj Urko da go zeme, pa go zapozna Mijalkov so mnogu kontakti, pa go sutna Urko. Pa otkako Mijalkov go krenaa so biznis, Sega e so Grcec I mu svrte grb I na Mijalkov posto, tamu ne se znae koj so kogo spie.
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.962
Поени од реакции
1.850
Црноризец и Рамка ако имате да споделите некои интересни инфо за Турската мафија влезена кај нас и во кои градови и преку кои кримоси..... лихва...
 

Ivan898

they see you, but you don't see them!
Член од
3 јуни 2020
Мислења
382
Поени од реакции
715
Црноризец и Рамка ако имате да споделите некои интересни инфо за Турската мафија влезена кај нас и во кои градови и преку кои кримоси..... лихва...
Имаат соработка со мафијата од Гостивар за марихуана, директорот на финансиска полиција стави негови луѓе за тој бизнис доби дозвола од Заев.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom