Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
25 октомври 2010
Мислења
735
Поени од реакции
704
dali nekoj znae kako se vikase pesnata ,mislam instrumentalka e ja davat vo poveke evreski filmovi kade ima veselbi nesto kako oro
a celata instrumentalka se sviri na harmonika, poz
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Имаше една песна ...


give me love give me lovee ..give me moreee ..take my hand take my hand .... Нон стоп на анте 5 ојт ....нигде не можам да ја најдам !! помош
Livin R & K Mass feat. Joan Kolova - Come into my world (Christos Fourkis Deep Love Mix). Многу добро песниче.

 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
Да не ми текнува некому имаше една песна мислам дека од Биоритам нешто вака одеше (незнам точно као се пишува ова) ,,Чок сени северал...,, ако ми текне некому нека каже :jaj:?
:) :)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.750
Поени од реакции
6.695

Дали некој знае како се вика мелодијата или од кое класично дело е што оди во позадина на рекламава (инаку јака реклама)

П.С. Секако текстот е изменет за рекламата ама мелодијата е таја.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.863
Поени од реакции
8.703
каде можам да ја најдам песната "How to be another man" од групата Карамела, ја барав на јутјуб и на гугл, ја нема... може некој да ми ја најде?? знам дека е во погрешна тема, али незнаев каде да пишам...
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
Livin R & K Mass feat. Joan Kolova - Come into my world (Christos Fourkis Deep Love Mix). Многу добро песниче.

брате ,,да ти е жива и здрава таја мајка шо те родила алал да ти е млекцето шо си го цицал ..раката да ти се позлати !
 
Член од
4 мај 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
kje ve molam da mi go kazete imeto na pesnava ili imeto na izveduvacot , eve del od tekstot ::: ma kakve si reci govorila meni andzele svemir da volish me i uvjek se setim ljeta i boja jedina moja
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ае на некој ако му текнува како се вика и од кого беше песничево .... техно некое беше и почињаше као "Come on please take me to the party and lets dance along until the lights are on" нешо така .....

Clubland или така нешо ... хелп !
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457

I smell bloooooood!!!!!
but that's nothing new.

Некој да ја најде песната ако може?
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Која е песната што оди на рекламата за “Penti“ на А1 тв, да не му текнува на некој?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom