Која е оваа Орнела?

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Зошто мислам дек сите ја голтаат првата буква од името, имено буквата П
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Инаку типкава денса во Ритам плус ли така нешто. Игра зад полно од нашиве "ѕвезди" па од таму идеја и таа е дел од нив веројатно. лилаааа:pipa:
Ребис :wink:



Ќерка му на Дарио?
Таа мислам дека е.
Ноуп, Јордановска се презива а Дарио е Панковски .



Иначе, со сплет на околности сум имал можност да ја упознаам . И тоа доста солидно . Само ќе ви кажам дека не е се како што изгледа . Сосема си е океј девојката, и за муабет и за друштво .
Тоа што сака да се пробие е друга тема на разговор и ја не би превише да го тупам затоа што , јебига , секој си има некој сон .
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Најчесто тие што незнаат да пеат идат на картата сексипилност. Тука незнам на шо карта се иде...
 

zmijata

И ондак то...
Член од
2 јануари 2008
Мислења
95
Поени од реакции
3
Иначе, со сплет на околности сум имал можност да ја упознаам . И тоа доста солидно . Само ќе ви кажам дека не е се како што изгледа . Сосема си е океј девојката, и за муабет и за друштво .
Тоа што сака да се пробие е друга тема на разговор и ја не би превише да го тупам затоа што , јебига , секој си има некој сон .

И јас така мислам а и не е толку грозна како шо е опишана во коментариве...ама што не ја бива...стварно не ја бива за пеачка.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Well, која и да беше... мислам сега сите ја знаат, убаво ја изрекламиравме. :S
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Со музиката на Орнела сум растена! Таа е откровение! Прекрасна музика, прекрасен текст. Дијапазон-5 октави. Орнела, ожени се со мене!:pipi:

П.С. Зожто?! Зожто постојат вакви фаци на телевизија?:uvo:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.534
Поени од реакции
43.067
Нц нц, праиш Хрррк, и Пу на телевизиор, тоа Пу е шлајмот што денес се тегне по нашава музичка естрада на телевизија, оваа е само едно мало фрагментче од истата .
Вадиш фаца налик на оние од поркине на тв 1000 каде стенкањето е аналогно на преместување мебел по дома и истата ја ставаш пред Тв и ти шири реа на очај која те тера да ги мразиш сопствените очи што гледаш, и сопствените уши што слушаш .
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Такви како ти навикнале,да добијат се.Но со мене малку потешкооОоООо ... Ебати текстот :vozbud: цел ден сега ке си ја пеам :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom