Која е оваа Орнела?

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: закон женичка
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Moe umetnichko ime kako pevachica ke bide Ariela :tapp:
Се вика Орнела, така да биди среќна што кумот така не те крстил.

Инаку типкава денса во Ритам плус ли така нешто. Игра зад полно од нашиве "ѕвезди" па од таму идеја и таа е дел од нив веројатно. лилаааа:pipa:

Не е многу дебела во живо, ама на сите свои настапи го истакнува своето сало со миничи и панталончиња. Има што да покаже :pos:

Се на се одвратно створење!
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.797


Ти си мангуп кој се зеза
со својата мала принцеза

:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Гледам сте постирале и се наполниле дури две страни а ноќта ја ставив темава :) а јас ќе му речам на тато...Татичко Татичко ај уплати ми некое евренце сакам и јас да бидам пејачка :) сакс само тоа ќе кажам :)
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Орнела ? Кумот се гледа дека многу ја сакал...
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
Ќерка му на Дарио?
Таа мислам дека е.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Не е многу дебела во живо, ама на сите свои настапи го истакнува своето сало со миничи и панталончиња. Има што да покаже :pos:

Се на се одвратно створење!
Не е важно што ќе покаже и дали знае да пее, пред да земе в раце микрофон таа мора да го испече занаетот на кожен микрофон :pos::pos::pos::pos:

Ќерка му на Дарио?
Таа мислам дека е.
Тогаш Дарио под итно да си ги сече вените, тој беше првокласен пејач а таа повеќе стенка од колку што пее!
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Не му е ќерча на Дарио оваа, ќерка му Андреа се вика. Иначе типкава ја иам видено низ град и каква е....зашто ме људи избегавају:toe:
 
Член од
14 јануари 2009
Мислења
359
Поени од реакции
21
100% не.
Aндреа се вика ќерка му.

Еве ја Орнелка, ја бива и за фотомодел :pos: :pos: :pos:




Па зошто да не се врати во фотомоделство, и да престане да ни ја мати и онака загадената поп музика.:kesa:
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Орнела ти е женска верзија на Роџер Брадрс :pos2:
Само шо нема толку кеш за да си напраи асален спот..ама муабетот ми беше разгалена фуфла = :loser:
Влезена е у некој лош `Кристина Агилера ` филм во оној спотот `Дали ти си тој?` и себе си се смета за високоталентирана танчерка која произлезе од Ребис. Кхм ...за сето она време кое го потроши таму одејќи на курс по танцување, не видов ниту една квалитетна и уникатна кореографија од неа. Само уанаби Агилера. :tapp:
Ај пити хр. Дури и другарките не и вадат по некој добар збор :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom