Кошаркарска репрезентација на Македонија

Член од
15 август 2009
Мислења
70
Поени од реакции
1
РЕСПЕКАТ! Браво, навистина ме изненадија....ех како само го чекам сега европското...посебно дуелот со HELL ASS! :vozbud:
Напред МАКЕДОНИЈА! :oeoeoe:
FMR of Grece = Formal MACEDONIAN republick of Melas elas grelas itd
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
овде ја даваат утакмицата за 3-то место
модераторот рече дека ќе ја даваат и Македонија - Хрватска

http://www.justin.tv/powerextra
На хрватската гледам програмата на телетекстот, нема да ја даваат, белки овде на линкот ке ја гледаме :smir:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Инфо од фејсбук:

Македонска Кошаркарска Федерација Инфо: Македонија - Хрватска финале Ефес Куп, закажана е за 16.00, но веројатно ќе касни затоа што сеуште играат Германија и Летонија (5 минути до крај - 79-63 за Германија).



Македонска Кошаркарска Федерацијакој има сателитска на NTV Spor Turkye (7E).. кој нема нека гледа на интернет.. линкот за видео стрим че го објавиме овде пред почеток на натпреварот.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
125
Поени од реакции
4
друже моментално се слуша само коментатор а и плав е екранот
па се беше во ред, во последна четвртина се заеба нешто.... кај сите е плав екранот..... модератот пробува да го среди тоа ..... ако имаме среќа ќе гледаме ако не ....:toe:
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Абе што се секирате сигурно и Максимус ке го пренесува на неговиот линк на Јустин. Кај што гледавме и претходните утакмици
 
К

кременко

Гостин
ајде хирватистан-македонија :pos2::pos2:

се надевам на добра игра од страна на нашите репрезентативци
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
aman be,sto e ova,nedozvolivo e........nemozime u reketot da vlezime,da ne e nekoja taktika kikikikiki
 

Kajgana Shop

На врв Bottom