E
Поени од реакции
151

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • V
  Друже не пишувај во темата чаразај кладилница зошто построго е таму ќе не бришат.:)

  Иначе прво имав тим во 1.1 лигата КК Струмица се викаше, па ми го земаа бидејки братми гласаше за мене за селектор на репрезентацијата до 18 години од ист компјутер. После си направив нов тим ме даде во 3.2, и од таа лига го внесов во 2.4, па се разменив со едно другарче бидејки сакав во погорна лига, немаше конкуренција многу таму односно активни јузери, а јас сакав да се докажувам па затоа го зедов тој Предаторс и беше последен на табелата со 0 победи и 10 порази. И сето друго го знаеш, извлеков еден многу јак млад играч од младинска школа, и го продадов за 5 милиони, па си купив центар и за среќа ми се погоди распоредот и еве ме сеуште без пораз. Сеа сум добро засилен, и како што гледаш последните 3 утакмици ми беа дерби, и на сите успеав да извлечам победи.:)

  Ако имаш мсн дај да контактираме, зш веќе контактирам со многу што го играт менаџеров, го имам и искусниот пуфче.:)

  Поздрав.:)
  А
  Елнинокв види ги моите играчи добри се за твојот тим земи некој ако сакаш див 2.2 Macedonian Warrior вечер им истекува рокот.
  ја немам такви можности. Тоа можат да го направат администратори и модератори.
  Немој да ме сфатиш погрешно ама 90% од темите ти се заклучени или недискутабилни.
  Ти кавадарчанец ли си бе ако си Кавадарчанец у 18 саатот има автобус за Скопје пред клубот на Лозари ако сакаш бујрум глеам бараш со кој да одиш.
  Ајде ќе кажам нешто: исклучи капс лок, потруди се да пишуваш со кирилична поддршка, и изостави го делот "ајде кажете нешто" во темата, бидејќи самото поставување на темата е за да "кажеме нешто".
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom