Конечно сфатив дека...

D

DeviL_32`

Гостин
Конечно сфатив дека треба да земам тастатурата и да маам по мониторот а модемот че лета преку 6ти спрат ... (звучниците нека се) Еј да бе, кога ќе играме фудбал го зимам куќиштето :back: ајт позз :jaj:
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Конечно сфатив дека нема земја како мојата и дека не планирам пак да ја напуштам за ништо на светов...:smir:
 

BlaCk FiRe

`Going NoWhere`
Член од
21 март 2008
Мислења
637
Поени од реакции
18
Чуствувам дека сее е залудно , но кога ќе размислам поубаво тоа и нее баш така ... сакам да се откажам но нешто се ме влече наназат стварно не знам што да мислам ... ќе умрем вишее не се издржуе , никогаш не сум бил толку не одлучен како што се чуствувам во овој период дали да се откажам сум помислел неколку пати но се ме враќа назад пак да почнем да мислам позитивно стварно не знам :toe::nesum:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
239
Поени од реакции
5
Без разлика шо се случува, секогаш треба да гледаме на позитивната страна.
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Конечно сватив дека одредени луѓе мразам затоа што се во твоја близина ,другите причини ги измислувам:kesa:
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
конечно сфатив колку голема грешка направив:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Конечно сфатив дека можеби секогаш ќе биде така..од таа или онаа причина секогаш ќе заборави нешто битно..па дури и тоа што следи..а за мене најбитно..
Сега уште да сфатам дека не треба да се надевам толку..и мојата болка ќе биде целосна.
 

GothLady

Heinous
Член од
16 јуни 2008
Мислења
283
Поени од реакции
33
конечо сфатив дека за една работа испаднав многу глупа.не ми се веруе колку бев наивна.и уште нејќем да се помирим со тоа.сакам да се среда ствариве не моем више ваке.очигледно е дека се нервирам за ствари и личности што најверојатно не вреда.:uvo:
 

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
...дека некои работи не може да се сокријат...no matter how hard you try :pipi:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
596
Поени од реакции
99
се се случува со причина

се се врти се се менува
дефинитивно се се случува со причина а јас моментално се обидувам да откријам која била причината за едно нешто.........
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
596
Поени од реакции
99
и конечно сфатив дека сепак најблиските луѓе можат да се секогаш со тебе, но и можат најмногу да те повредат
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
дека цела аналитичка хемија е теорија од шупливо во празно.

дека местото во себе е извор на непоколеблива најдобра помош во услови на очајна потреба, со изолација на буквално сите други.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Конечно сфатив дека конечно сфаќам дека животот е убав :back:
и конечно сфатив колку малку нешта му се потребни на едно човечко суштество за да го почуствува тоа...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom