Конечно сфатив дека...

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
конечно сфатив...дека......дека морам да бидам поумерен со моите шмекања...
а кога сме веќе кај тоа еве ја шмекам свит гирл која се изјаснила три реда над мене дека животот е тежок па еве Шмек до нејзе да и донесам малку радост у животчето нејзино...Шмек Свити
 
Член од
23 ноември 2008
Мислења
38
Поени од реакции
0
Otkriv deka skoro se shto e napishano za ljubovta e vistina.retpostavuvam deka razmilsuvam za ljubovta povekje od kolku shto treba.
Stvarno me chudi nejzinata sila da gi kreira i definira nashite zhivoti. 'Ljubovta e slepa'- e za ova znam od lichno iskustvo deka e vistina.
Za nekogo ljubovta opagja poleka; za drugi ljubovta e ednostavno izgubena. No najvekje boli nevozvratenata. Za taa stvarno sum ekspert!
:vozbud:Sakav eden skoro 4 mizerni godini. Definitivno najloshite godini vo mojot zhivot! Sega konechno sfativ deka ne me saka ( jee ) i deka nikogash
i nema da me zasaka. Staiv kraj so nego, sea mi se javuva, me bara i slichno...ama mene me nema :kesa:
 

sweet girl***

I wish that...
Член од
4 октомври 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
конечно сфатив...дека......дека морам да бидам поумерен со моите шмекања...
а кога сме веќе кај тоа еве ја шмекам свит гирл која се изјаснила три реда над мене дека животот е тежок па еве Шмек до нејзе да и донесам малку радост у животчето нејзино...Шмек Свити
ejj stvarno mi donese malce radost :):):)
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
конечно сфатив дека на се шо се надевам испаѓа дека све е залудно и нема смисла
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
конечно сватив дека вистина било то дека никој веќе не цени...значи колку му прајш на човек за поарно испаѓа полошо...и јас сум најлош! и најголемата надеж шо ми беше замина се било залудно толку време...:(:(:(
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Дека никој нејќе со мене да иде у кладилница :nesum:
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Svativ deka sum stanala pregolema mrza, deka neso se desava u mene i deka moram da zemam da ucammmmmmmmm polagam postojano a ja samo si uzivam.Ne me biva ne ne ne i ne toa e sigurno-niso ne biva od mene
 
С

Сатори

Гостин
...нема бегање од таа што сум и каде да одам, повторно ќе има некој што ќе ми рече, а ти таа си? :nerv:
Е таа сум, друга не ни можам да бидам!
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
31
Поени од реакции
1
si go poremetiv bioritamot. sedam na net sekoja vecer do kaj 5 saat i cel den spijam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom