Колку сте високи колку сте тешки? Проблеми, ситуации?

S

Shellshock nam67

Гостин
175cm висок, тежок 85 килограми вежбам трчам пливам со било само спорт да е :vozbud:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
190/115 :helou:

--- надополнето ---





Ако си убава и на 18-23 години си точно за мене
:smir:
хахахахха- аааааааааааааај овој bozdi го утнал и форумот и темата :pos::pos:
бара жееееееееееенски , ко да е сајт за познанства , љубов и брак:pos:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.405
Поени од реакции
7.673
178 цм со 68 кг.
Аеродинамична, економична градба, способен да трчам и по саат и кусур кога играм футбал, ѕенѕам на подиуми по цела ноќ.
Понекогаш посакувам уште 10 цм, корисни би ми биле, ама престанав да растам во втора година средно.
Килограми, може, само во мускули да додавам. Целулит, не благодарам, не ми се нафаќа.
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
179 cm .... 72kg .... Ваљда нормален........ама со тежина...за ум не зборам :drk:
 
Член од
13 април 2009
Мислења
113
Поени од реакции
2
1.87м и 83кг ... 16 год. иам xD а сите пријатли/роднини викаат дека изгледам како да имам под 70кг :/
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
178 цм со 68 кг.
Аеродинамична, економична градба, способен да трчам и по саат и кусур кога играм футбал, ѕенѕам на подиуми по цела ноќ.
Понекогаш посакувам уште 10 цм, корисни би ми биле, ама престанав да растам во втора година средно.
Килограми, може, само во мускули да додавам. Целулит, не благодарам, не ми се нафаќа.
Седењето на гол не е трчање :) (морав)

онтопик: 181 со 72
 
M

.:makedonec:.

Гостин
Искрено, ти требаат :):):)



Иначе 1.69 со 55-56 .......
Хех зашто го лажеш :icon_bigg човекот таман си е па и јас сум исто висок и тежок колку него па не гледам дека сум слаб а што се однесува до тебе добра си уствари можеш да минусираш 3-4 кг :toe: :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Хех зашто го лажеш :icon_bigg човекот таман си е па и јас сум исто висок и тежок колку него па не гледам дека сум слаб а што се однесува до тебе добра си уствари можеш да минусираш 3-4 кг :toe: :)

Како шо викаш ти дека си таман, т.е. дека не си слаб :pos2:, така викам и јас дека сум си таман, т.е. дека немам вишок :pos2:
Ако одам -4 кг. ќе бидам чачкалица, а тоа не бива :):):)
 
M

.:makedonec:.

Гостин
Како шо викаш ти дека си таман, т.е. дека не си слаб :pos2:, така викам и јас дека сум си таман, т.е. дека немам вишок :pos2:
Ако одам -4 кг. ќе бидам чачкалица, а тоа не бива :):):)
Хахахахах ок де без нервоза ако се нервираш стварно ќе ослабнеш ( зафркавам се ) ! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom