Колку сте високи колку сте тешки? Проблеми, ситуации?

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Solider, 1 ноември 2010.

 1. THE_CHOSEN_ONE

  THE_CHOSEN_ONE 1903-2012

  Член од:
  13 август 2007
  Мислења:
  3.705
  Допаѓања:
  1.310
  190 цм, 94 кг
   
 2. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  2.741
  Допаѓања:
  6.352
  Пак сум 100 кг, за месец дена качив 9 кг :oops:
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DarkValley

  DarkValley

  Член од:
  11 јули 2014
  Мислења:
  769
  Допаѓања:
  216
  Kako?!?
   
 4. Tutor

  Tutor

  Член од:
  15 март 2010
  Мислења:
  4.623
  Допаѓања:
  3.692
  169 низок / 71 тежок .....на сама граница меѓу зелена и жолта зона. Јануари бев 79 :гомце:....
   
  На THE_CHOSEN_ONE и Ilumious им се допаѓа ова.
 5. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  2.741
  Допаѓања:
  6.352
  Ми се отвори апетит месецов.
   
  На DarkValley и Ilumious им се допаѓа ова.
 6. Titanic

  Titanic

  Член од:
  7 јуни 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  165 цм 51-52кг da simnam 2-3 kila i taman ke bide
   
 7. NekojBatka

  NekojBatka

  Член од:
  21 јули 2017
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  16
  175 cm / 67 kg
   
 8. jamajka

  jamajka mode: #бојкотирам

  Член од:
  28 април 2007
  Мислења:
  8.268
  Допаѓања:
  5.814

Сподели преку: