Колку реално сакате оралка? (и општо за орален секс)

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Сакам да ми го пушат бе , исто ми се допаѓа и да полижам малце, пале ме тоа коа ставам глава помеѓу женски нози , посебно ако е депилирана доле.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.770
Поени од реакции
9.891
Реалноо..сакам..ама најреално :rolleyes:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277
Повеќе сакам да задоволувам јас (повремено може и 69 :giggle:) Инаку секој ден му го овозможувам тоа задоволство на партнерот - сексот плус :)... што мислите, да не е претерано ?
ма јок, шом ти се пуши толку значи организмо ти бара, слично ко на пролет ко ќе ти се пријадат марулки, ротквички, пресна зелка салата, му треба на телото витамини, исто ти е и со пушењето, нешо му треба, белковини.. протеини... масти...
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
^
^
^
Споделете лајкови кај колегата....грев е да помине незабележан постот!!! :pos:
 
D

dirty angel

Гостин
ма јок, шом ти се пуши толку значи организмо ти бара, слично ко на пролет ко ќе ти се пријадат марулки, ротквички, пресна зелка салата, му треба на телото витамини, исто ти е и со пушењето, нешо му треба, белковини.. протеини... масти...
Што више - то боље :P... кај тебе како стојат работите ???
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277
хаха е да... али во секој случај хормонот на среќата, ендофрин ќе ви се подигне после оргазмот и на двајцата :)
секако и после, полни со хормони за среќа пополнуваме лото ливчиња
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.652
Поени од реакции
1.899
Па да бидам искрен и веројатно ќе бидам едниствениот на темава што ќе го каже ова: не уживам многу во пушење. До сега ниеднаш немам свршено од пушење. What the fuck, right? Не знам... Неам објаснување.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Kajgana Shop

На врв Bottom