Колку реално сакате оралка? (и општо за орален секс)

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
И која фаца ја прават кога ќе им текне - ем не сакаат да ти одбијат бакнеж по секс, да не излезат лоши ем... не име баш сеедно. Јас велам, ваше си е, не бакнуваш нешто туѓо :pusigo:
а бе држи в уста оди в кујна напрај кафе за двајца и плукни му в кафе, и од ко ќе го испие кажи му
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
И која фаца ја прават кога ќе им текне - ем не сакаат да ти одбијат бакнеж по секс, да не излезат лоши ем... не име баш сеедно. Јас велам, ваше си е, не бакнуваш нешто туѓо :pusigo:

:pos::pos: Со тренинг се се може бе =) Ти почни да ја бацуваш после пушење па кад-тад ќе ти врати после лижење :):masa:
 
Член од
23 март 2014
Мислења
1.471
Поени од реакции
1.242
И која фаца ја прават кога ќе им текне - ем не сакаат да ти одбијат бакнеж по секс, да не излезат лоши ем... не име баш сеедно. Јас велам, ваше си е, не бакнуваш нешто туѓо :pusigo:
Мене не ми смета ;)[DOUBLEPOST=1419992553][/DOUBLEPOST]
И која фаца ја прават кога ќе им текне - ем не сакаат да ти одбијат бакнеж по секс, да не излезат лоши ем... не име баш сеедно. Јас велам, ваше си е, не бакнуваш нешто туѓо :pusigo:
Мене не ми смета ;)
 
Последно уредено:
Член од
14 декември 2011
Мислења
96
Поени од реакции
115
Несфатена како влезе мајагери во темава за да ги исфилма машкиве алал да и е :bravobe:
Хахахахахаха ова ќе го сфатам комплимент :cool: Инаку никого не филмам, само си кажувам како што си е ;)
 
Член од
21 декември 2014
Мислења
19
Поени од реакции
13
Не, не ... прашањето беше наменето за посилниот пол си кажав тоа :lol: А кога веќе ме праша ај ќе ти кажам ... секако дека не ми причинува мене лично задоволство ... што посебно задоволство може да е к.. во уста (вака најотворено кажано) :lol: :P Незнам за другите, тоа си е мое :wink:
се согласувам иако повекето мажи сметаат дека жените тоа го прават од задоволство, не се нашол некој да им објасни дека тоа за женското е најгрдиот дел од сексот[DOUBLEPOST=1423327646][/DOUBLEPOST]
hehehehehheee

Значи к... у уста не е посебно задоволство

Све со глумици сум идел јас, мајку му стара... Сите до сеа ме лажеле дека им е огромно задоволство...

Колку сум наивен!!! Им верував :wink:
не е работата за глумење туку едноставно твоите партнерки не сакале да се разочараш, па морале да глумат дека им се допаѓа :oops:
 
Последно уредено:

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
се согласувам иако повекето мажи сметаат дека жените тоа го прават од задоволство, не се нашол некој да им објасни дека тоа за женското е најгрдиот дел од сексот[DOUBLEPOST=1423327646][/DOUBLEPOST]

не е работата за глумење туку едноставно твоите партнерки не сакале да се разочараш, па морале да глумат дека им се допаѓа :oops:

Alal da I e na taa so go zima usta chisto da ne go razochara partnerot..

I jas glumam, od tolku so vlagam u ulogata vaginalni sokovi mi se slevaat megju noze, radi negovo zadovolstvo de..
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Alal da I e na taa so go zima usta chisto da ne go razochara partnerot..

I jas glumam, od tolku so vlagam u ulogata vaginalni sokovi mi se slevaat megju noze, radi negovo zadovolstvo de..
I jas glumam, nekad se zaboravam pola saat dole, za posle ona samo da mi go lizne.. da ne mora da ja molam i ubeduvam.

Koj go izmislil ovoj sexot samo da se nervirame znaci.. mesto da uzivavme sea..

A koga nekoja ne ja biva ni za gluma i ne se prai deka uziva, odma ja pustam doma i si pustam nekoj film so Meril Strip, barem kvalitetna oskarovska gluma da gleam.. sokojkur ebate netalentiranite
 
Член од
21 декември 2014
Мислења
19
Поени од реакции
13
Alal da I e na taa so go zima usta chisto da ne go razochara partnerot..

I jas glumam, od tolku so vlagam u ulogata vaginalni sokovi mi se slevaat megju noze, radi negovo zadovolstvo de..

можеби, за секого е различно ама со повекето девојки со кои сум разговарала не го сакаат тоа и го прават поради тоа што знаат дека после пушење следи добар секс
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
I jas glumam, nekad se zaboravam pola saat dole, za posle ona samo da mi go lizne.. da ne mora da ja molam i ubeduvam.

Koj go izmislil ovoj sexot samo da se nervirame znaci.. mesto da uzivavme sea..

A koga nekoja ne ja biva ni za gluma i ne se prai deka uziva, odma ja pustam doma i si pustam nekoj film so Meril Strip, barem kvalitetna oskarovska gluma da gleam.. sokojkur ebate netalentiranite
E, e kazhi kolku trud I maka treba, shto emocionalni grimasi, pa zvuchni efekti.. lot's of effort dude.[DOUBLEPOST=1423328989][/DOUBLEPOST]
можеби, за секого е различно ама со повекето девојки со кои сум разговарала не го сакаат тоа и го прават поради тоа што знаат дека после пушење следи добар секс
E, zamisli tipot da ne go bendisa aktot I da ja isprati po doma (chitaj go wot)?
 
Член од
21 декември 2014
Мислења
19
Поени од реакции
13
E, e kazhi kolku trud I maka treba, shto emocionalni grimasi, pa zvuchni efekti.. lot's of effort dude.


хахахахахахахахаха така си е , повеке мака од убавина но пак ке речам со исклучоци , за да не се навредат оние што уживаат во тоа[DOUBLEPOST=1423329112][/DOUBLEPOST]
E, e kazhi kolku trud I maka treba, shto emocionalni grimasi, pa zvuchni efekti.. lot's of effort dude.[DOUBLEPOST=1423328989][/DOUBLEPOST]

E, zamisli tipot da ne go bendisa aktot I da ja isprati po doma (chitaj go wot)?
хасхахахахаах не знам не знам можна е и таква разврска на делото :pos:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.670
Поени од реакции
11.716
можеби, за секого е различно ама со повекето девојки со кои сум разговарала не го сакаат тоа и го прават поради тоа што знаат дека после пушење следи добар секс
Ова е она празно турбофолк општество и продавање на површен, гнасен, евтин секс сосила...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom