Колку ви недостигаат реалните шоуа?

Pat Bateman

Oh Africa, brave Africa
Член од
7 февруари 2009
Мислења
1.908
Поени од реакции
1.867
Онака особено сум за Џери Спрингер Шоу или да има нови или да ги репризираат старите интересни теми а и ќотеци паѓаа :)
србите имаат одговор на тоа шоу го гледав скоро се вика Луда Куќа...интересно ама се гледа дека е местено
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Последното на кое се смеев ама она јако смеење е на Killer Karaoke иначе овие српски срања Велики брат, фарма и останатите врска немаат !
бтв Killer Karaoke со најјакиот водител на светот Stive-O :D
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
23
Поени од реакции
4
Jas bi se prijavila vo narednoto shou Golemiot brat :))) pa ako nekoj razbere ili znae kako odi prijavuvanjeto slobodno neka mi kaze.
P.S. ne se slekuvam hahahaa
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Последното на кое се смеев ама она јако смеење е на Killer Karaoke иначе овие српски срања Велики брат, фарма и останатите врска немаат !
бтв Killer Karaoke со најјакиот водител на светот Stive-O :D
Почнав пред некое време да го пратам ова сега немам толку време ама шоуво е закон! :D исто и ова impractical jokers е доста јако со 4цата пријатели кои се натпреваруваат кој повеќе ќе се избламира :pos: овие од типот на големиот брат, Jersey shore и слични ми се катастрофа (n)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Од реални шоуа, Survivor едино, бидејќи не се состои од седење у куќа и кој со кој ќе се скара. Големиот брат и тие срања(кои патем не се српски), не ми се свиѓаат. Еве сеа ми текна и на Операција Триумф, тоа ми беше интересно иако Македонија имаше дебили за претставници кои се избрукаа многу за такво шоу со својата музичка неедуцираност.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
80% се местени и затоа не гледам и не ми фалат.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Ич,
Фала богу ги нема за да може етерот да се изветрее од глупости.
Како некој нерече ми фалат документарни или научни емисии.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Појако шоу од Jackass никој нема да приреди :)
 
Член од
13 април 2012
Мислења
269
Поени од реакции
292
ич не ми фалат тие кретеништа на ТВ...и онака не гледам мк тв канали...ок едниствено Survivor ок си беше.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.642
Шо да ми фалат, си го гледам корејското Running Man. најдоброто шоу на цел свет (y)
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
Абе бегај од вакви срања подалеку, не знам што ви е интересно, гледате како се продаваат на телевизија за пари...глупости!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom