Кои се женските сексуални фантазии?

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.600
Поени од реакции
34.794
Со 2ца или повеќе мажи,силни и мускулести за да ме отворат добро. И секс на отворено,и на јавни задскриени места.:love:
...зашто!? ,,затворена " си па ти треба да те отворат добро? ме насмеа, мускулести мажи може само да те натепаат не значи и дека дооообро ќе те отворат, ретко да се тие надарени, ова го пишуваш како фантазија, ок тогаш! :brlav:
 
Член од
26 јули 2021
Мислења
46
Поени од реакции
133
...зашто!? ,,затворена " си па ти треба да те отворат добро? ме насмеа, мускулести мажи може само да те натепаат не значи и дека дооообро ќе те отворат, ретко да се тие надарени, ова го пишуваш како фантазија, ок тогаш! :brlav:
Хаха да ме отворат го кажав во смисла добро да ме изработат. Ааа тоа иако е стереотип, сум била со неколку мажи(не истовррмено) што биле згодни мускулести ама и вешти и знаат што прават.;)
 
Член од
16 ноември 2022
Мислења
3
Поени од реакции
2
Сексуална фантазија..секс со дечко ми и уште една девојка..
Еее многу би сакала..
Заинтересираните можете да ме исконтактирате :)
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.770
Поени од реакции
10.522
Сексуална фантазија..секс со дечко ми и уште една девојка..
Еее многу би сакала..
Заинтересираните можете да ме исконтактирате :)
Јас сакам. До сега никогаш немам пробано ама би сакала.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.808
Поени од реакции
15.730
што сонува американка...како ја силуваат 6 нигери :cool:
аналогно србинка арнаути, нашата гупци.... швеѓанката избеглици, еврејката и муслиманката необрежани....
побожните сонуваат како ги онадува крупен ѓаол, им ги зарива ноктите во дебелото месо:cool:
Имаше еден филм, сопругатазаспала поцврсто а мажот на спиење ја онадел, ама пошто не му биле кратко потсечени ноктите таа сонуваше гаол со канџи:icon_mrgr:.....
кога се разбуди му удри едно карање што не ги скратил ноктите, сонот подолго ќе траел
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Не сум машко уживај не сум "пЕдерчина" нема да ти се "нафрлам". Очигледно беше сарказам смешен му е постот. Тоа што постирам во една тема не значи дека не смеам во друга. Кај има такво правило на форумот? Плус излези малце од форумов и најди друга занимација
Ти прво, ти прво најди си друга занимација.
 
Член од
21 јуни 2022
Мислења
46
Поени од реакции
28
Ти прво, ти прво најди си друга занимација.
Не сум таа што врши инспекција на постови ахахахах. Не мора се да сфаќаш сериозно или како тебе некој лично да те напаѓа посебно не на анонимен форум . Тоа е твој проблем
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.808
Поени од реакции
15.730
добар ли си?
dobar sum i nishto ne izmisluvam, samo prenesuvam.... toa za sonot na amerikanka kako ja siluvaat 6 nigeri go chitav na net poodamna, a skoro imashe film za evreite i nivni dubiozi okolu neobrezanite, a toa so zenata sto spie i soprugot ja onadi a taa sonuva gavol imashe film na tv, ushte poodamna...
 
Член од
21 јуни 2022
Мислења
46
Поени од реакции
28
dobar sum i nishto ne izmisluvam, samo prenesuvam.... toa za sonot na amerikanka kako ja siluvaat 6 nigeri go chitav na net poodamna, a skoro imashe film za evreite i nivni dubiozi okolu neobrezanite, a toa so zenata sto spie i soprugot ja onadi a taa sonuva gavol imashe film na tv, ushte poodamna...
У ред смешно беше како и да е . Само некој друг се навреди во твое име
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Да бидат ебени. Иако тоа никоја не го признава. Им се гади од зборот кур, а замислуваат како лижат сладолед на стапче
Тоа го имаат кога сакаат, не мора да го сонуваат. И не мора со маж, секоја има цел арсенал вибратори скриени по фијоките у спална. Друго сонуваат. Има врска со напредок во фармацевтската наука и со банкарството.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom