Кои се женските сексуални фантазии?

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.648
Поени од реакции
11.640
Женските сексуални фантазии = машките сексуални фантазии.
 

C4

Член од
5 декември 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
:pos2::pos2:
затоа ли се регистрираше за да прашаш :tv:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Hahahhahahahhaha Mozda taka ispadnalo neznam hahahah... Inace se registrirav da vidam sto ima a interesna tema...pa me interesira sto mislat devojkite ! Imavme bas diskusii so drugarki na taa tema :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Не ги разбирам фантазииве. Жена сум?:toe::pipi:
Иначе да, секој за нешто фантазира, ама од набројаниве работи мене ми се одмилува помислата на секс. Добро, да сум искрена, само за една не важи тоа:vozbud:
 

Marionka_z

Omnia mea mecum porto
Член од
16 јануари 2009
Мислења
208
Поени од реакции
29
Женските сексуални фантазии знаат и те како да бидат диви и интересни, само не знам, може не секоја жена фантазира...
Јас од веќе наведените ги исклучувам секс со двајца мажи и играњето улоги. Едната ми е многу одбивна, а другата па не ми е ич интересна. Останатите се погодени...:vozbud:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Вака - така, сите си фантазирате секс со друга жена. А, сите кажувате дека тоа изгледа многу гадно и шо ти ја знам. Е, како да ве сфатеме сега? :smir:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Сите оние што ќе се направат паметни и ќе коментираат постови од жени за сексуални фантазии ќе добијат бан во рок од 5 секунди.
И патем,темава е за женски фантазии,освен ако не се чувствувате како жени,а гледам дека така е,пишувајте:smir:
Добив реакција за мојот пост,па сакам да дообјаснам што нема да се толерира на темава.
жена напиша:
Да ме соблече со заби
маж напиша:
Спремен сум
маж напиша:
Ова е најпластично објаснување,а нормално дека дискусија околу фантазија е добредојдена.Подфорумот за сеир е смеа и најдоле,не го злоупотребувајте овој.Последна опомена до шегобијците:wink:
Со последната реченица сум претерала,извинување до машкиот свет:smir:
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Најчестата сексуална фантазија - сега - пардон мора да бидам вулгарна е "дечкото кој ми се допаѓа - како ми го начукува од позади, како полудува од мирисот на мојот лосион за тело со светки, како полудува од мојата кожа нежна на допир и мојата долна облека од Intimissimi. Јас полудувам од тоа колку е страствен во бакнежите и допирите, но колку е нежен кога продира во мене"
 

Ајанта

Македонка
Член од
21 декември 2008
Мислења
580
Поени од реакции
37
Никогаш не сум фантазирала ниту една од набројаните сексуални фантазии, освен можеби, секс со двајца мажи, ама и тоа нешто многу не ме пали, повеќе сум размислувала од радозналост. Моите сексуални фантазии, а верувам и на повеќето жени, се попрагматични. Фантазирам за жежок секс на необични места, не јавни, дефинитивно, со партнерот со кој сум во врска. На пр. секс на работната маса в кујна, или секс во кој јас го изненадувам парнерот и потполно ја преземам иницијативата... Практично, секоја од овие сексуални фантазии се обидувам да ја реализирам во погодна прилика, така што сексуалното фантазирање повеќе ми е подготвување пожелни сценарија за секс:pipi:
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
фантазија е нешто несекојдневно и затоа нема да наведувам некои секојдневни работи.
еве на пр. би сакала секс со двајца (или тројца:icon_lol:), а исто би сакала некој да ме гледа додека имам секс. снимање не сакам, се плашам од последици.
а фантазии со жени немам.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
osven sunce drugite zenski ne sakaat seks so dvajca mazi,zosto taka neka kazat objasnuvanje :)
 
Член од
14 декември 2009
Мислења
31
Поени од реакции
1
А секс со помлади мажи !? Тоа никаде не прочитав ??? :)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.648
Поени од реакции
11.640
А секс со помлади мажи !? Тоа никаде не прочитав ??? :)
Нема што да пишуваат тоа се подразбира дека го сакаат како ние што сакаме со помлади женцки...нормална работа, младо си е младо... :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
osven sunce drugite zenski ne sakaat seks so dvajca mazi,zosto taka neka kazat objasnuvanje :)
Зошто на останатите доволен ни е еден.

--- надополнето ---

А секс со помлади мажи !? Тоа никаде не прочитав ??? :)
А за ова сме суште млади,за да бараме некои кои не виделе женски полов орган,па да се чудиш зошто си се соблекол.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom