Кое годишно време?

Кое годишно време ви прави да се чувствувате најубаво?


  • Вкупно гласачи
    660

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Jas se dvoumam megu leto i prolet.Bitno mi e da e ubavo vremeto,da gree sonce,naokolu se rascvetano.Na leto e ubavo ke odis na odmor ke se razladis destina dena na more,ezero ama posle toa od doma ne mozis da izlezis od sto e zesko.A vo prolet mozes koga sakas da izlezis da prosetas,na izlet da odis...aj dosta e mnogu se zapisav :):)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Najmnogu sakam leto zasto nema skolo,ima sloboda,sladoled,banjanje i slicno.Ja sakam i zimata zaradi snegot i skijanjeto.Ne sakam esen i prolet koga eden den pece sonce i e 28 stepena,a posle 2 sata spukuva dozd i paga temperatura do 16.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
pa sitegodisni vreminja si imaat svoi ubavini osven esenta nea ja mrazam bidejki odvratni mi se onie dozdovi:lut: i koga treba da sedam doma namesto da iskacam u grad:icon_lol: a najomileno godisno vreme mi e proletta bidejki togas se e rozevo :wub: t.e se razelenuva i i se kazuva deka togas e vreme na zaljubuvanje :love2:
 

DACY

DON JUAN
Член од
9 февруари 2006
Мислења
282
Поени од реакции
0
Leto..ipak...site ubavi nesta kako izleti odmori veselbi..seto toa e vo leto..koga sme i po slobodni..odmor imame..se ide na more...vamu tamu..sepak leto!!!
 

princess

DaRe tO DrEaM
Член од
8 јуни 2006
Мислења
245
Поени од реакции
0
leto i prolet definitivno..toplicko vreme setanje vo park, vozenje roleri na kej, izleti na vodno...lepota ama samo da ne kivam od polenot:( toa e stvarno iscrpuvacko
 
N

Nen@d

Гостин
Летото најмногу го сакам. Плажа....море....сладолед....Coca Colla....сонце....ммммммммм.
 

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
Летото дефинитивно прави да се чувствувам супер.
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Letooooooo obozavammm.......moze i proletttt.........esennn neeeeeeeeeeeeeeeeeee..:) ni zima:P
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
LETO definitivno. MI se svigja so e nonstop zesko, mrazam koa vrne ili koga e obla4no.
 
Член од
6 јуни 2006
Мислења
26
Поени од реакции
0
Najveke go sakam letoto.Zestinata poveke mi godi otkolku sto mi preci.Vo leto sum poraspolozena,povedra,povesela....Ezero,more,pesocni plazi,sladoled,letni romansi....letoto e nezamenlivo,priznajte!
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Секое годишно време е убаво за себе, али најрасположен сум во лето.
 
Член од
15 јуни 2006
Мислења
3
Поени од реакции
0
Sakam leto zosto e toplo, se ide na plaza i se oblekuvas vo lesni alista(za razlika od zimo kaj sto treba 3kila alista da imam na mene)
SAKAM LETOOOOOOO DA DOJDEEEEEEEEEE
 

Slash_sk

GN'R zavisnik
Член од
9 мај 2006
Мислења
103
Поени од реакции
3
Зима или лето?

Зима дефинитивно одиш скијаш бордаш и се по ред а не сред лето вриеш и.......
Што ќе кажете вие?:zlo:
 
Член од
25 мај 2006
Мислења
72
Поени од реакции
0
Slash_sk напиша:
Зима дефинитивно одиш скијаш бордаш и се по ред а не сред лето вриеш и.......
Што ќе кажете вие?:zlo:
i jas mislam taka...leto ama ic ne sakam, ne znam zs..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom