Кое годишно време?

Кое годишно време ви прави да се чувствувате најубаво?


  • Вкупно гласачи
    660

rowling

Desperate Cranberrie
Член од
31 март 2007
Мислења
290
Поени од реакции
8
Пролет и есен,временски најдорби се,посебно пролет,како да се преродувам и јас со природата тогаш.Најдобрите случки ми се случуваат тогаш...само да не е лето,друго се си сакам,мислам и летото го сакам,ама тоа времето...50 степени гевгелиски,и не можеш да заспиеш цела ноќ,а наутро пак авто лакер сервис под прозор ќе ви почне со зуење и толку..после цел ден си ... за никаде... :vozbud:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Лето бре човече, закон, спиеш до колку сакаш, шеташ до колку сакаш, нема школо, нема обврски.
Па одмор, па море или езеро. Ехеее ај уште малку, ама шит вајгодина цело лето по матури и по факултети ќе ми помине. :uvo:
 
Член од
20 април 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Пролет. Ни прежешко ни престудено. Сонцето е таман. Мириса на расцветани дрвја насекаде...и целата оваа идила е уништена со ѓубрето кое е присутно насекаде во гомнарскиов град. :nerv:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Лето и Пролет...
мммм
убавини...
Гласав за пролетта затоа што тогаш љубовта е насекаде околу мене... просто летам на денови како денешшниов... а летото онака е за одмор, море, сонце... уф... сакам топло...​
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Летово е закон бре !!!! лумпуваш секоја вечер , многу забави , журки и слично ...
ЛЕТО !
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Гласав за пролет, затоа што со природата и јас се будам. Што знам едноставно се чувствувам најубаво во пролет.
Дали поради самото развивање на природата, и се околу ми делува среќно и весело, и поживо.
 

NIght_Elf

High Priestess
Член од
15 јуни 2007
Мислења
479
Поени од реакции
13
glasav za prolet
ama go sakam i letoto
TOGASH IMA ZMII I GUSTHERI....
 
I

Ivan_FBI

Гостин
Eсен и Пролет, тогаш времето е најубаво ниту ладно ниту ептен топло...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Odvaj cekam da dojde letoto. jejeje jejeje jejeje
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Лето лето и само ЛЕТО!!!!! тоа е мајката а бе најбоље е на одмор си и што сакаш моеш да праеш уживанција.Чак и да се мрднеш начисто немаш гајле :vozbud:
 

Alek_Sk

If you wanna learn something, bring your mothers!
Член од
14 септември 2007
Мислења
614
Поени од реакции
18
Многу нормално дека лето, плажи, сончање, девојки по бикини:kesa: , без да мрзнам возам мотор онака за разладување, добра музика, ладна кока-кола.... дефинитивно лето и ништо друго.
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Гласав за пролет,ама подеднакво ги сакам пролетта и летото.
Во пролет некако се ми е раздвижено,весело,сончево,ептен убаво ми доаѓа после напораната зима.А летото плажи,журки,дружење,без обврски...супер
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Лето!!!
Плажа, журки, море!:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom