Кого би сакале да легнете од форумов?

Статус
Затворена за нови мислења.

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
spooky напиша:
pearl напиша:
Во погорнава тајфа би вбројала уште еден, ама тој од поновите е, па сакам прво да видам што мустра е, за панталони или сукња :pos:
:poos: :poos: :poos: Зошто ти е тоа, секако нема да носи ни едно ни друго во „критичниот момент“ ...
Или размислуваш на kinky опција да го натераш да носи сукња дури .... :eek:jea:
Spooky, не знам дали си ме разбрал. Мислев да кажам дека кога водам борба гради во гради, сакам патентот од напред да му е, а не од позади :pos: :pos:
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
StormAngel напиша:
пеарл, кој ти е бумбарче? :roll:
Си знае тој кој е. Еве едно цмокче за него :fks:

Море како едно, еве три, зошто од далеку патуваат :fks: :fks: :fks:
 
Член од
1 мај 2005
Мислења
2.612
Поени од реакции
32
без да се навреди женскиот дел од кајгана, ама никоја не би ја ебел

не дека им фали нешо нив, или мене...

моногамијата и верноста беа научна фантастика за мене, се додека не ја сретнав „госпоѓа Сердар„...

од тогаш (5 години утре 8) ) некако поинаку мислам :wink:
 
Член од
1 мај 2005
Мислења
2.612
Поени од реакции
32
суги напиша:
Нема гајле, денес прво ц*цки после заби им растат...
и судот вели 2 до 5 „зад решетки„ ...

а дека таму гзето решето ќе ти го напрат, то е друго двајсе :wink:
 
Член од
8 септември 2005
Мислења
12
Поени од реакции
0
pearl напиша:
spooky напиша:
pearl напиша:
Во погорнава тајфа би вбројала уште еден, ама тој од поновите е, па сакам прво да видам што мустра е, за панталони или сукња :pos:
:poos: :poos: :poos: Зошто ти е тоа, секако нема да носи ни едно ни друго во „критичниот момент“ ...
Или размислуваш на kinky опција да го натераш да носи сукња дури .... :eek:jea:
Spooky, не знам дали си ме разбрал. Мислев да кажам дека кога водам борба гради во гради, сакам патентот од напред да му е, а не од позади :pos: :pos:
pearl pa ako e mashko a patentot mu e od pozadi togash ce si staveshe nekoj komentar za nekoj fraer valjda ??? ili so znam ce probashe da im se pridruzi na prijatelite na KOCO od CUMU a nemashe da bide tuka i ... :poos: :poos: :poos:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Ednas nema da dojdam na kajgana i vidi sto se slucuva....
Prvo: Vegas i macedalien, fala za.......komplimentite??? :shock: :shock: :oops: :oops:

ahem....moving on...

*trie race* lelelelelele....:D :D :D :D
fortune, devilish, cool_cat, nikki, natush, irena_gvg, bitchot, ne mi teknue nekoj drug....A! Baby i divneto. :D
zs? zs so se jaki!!
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
jassssssssss.. Tonchie, Vodkamixx, Gizo, howitz i nikkure zs taa najpoke me palit frc:)) Aj mozda i irena neznam kako so gledam site bi ja ebele koke stigne do moj red ke bide epten koto kofa :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Не беше наменета темава за сеир, незнам зошто воопшто администраторот ја префрлил во Чек дис аут без да се консултира со модераторите на Љубов и Секс.

По нивно барање, повторно ја враќам кај што и е место.
 
Член од
27 август 2005
Мислења
783
Поени од реакции
7
пошто мене никоја неќе да ме онадуе, обратнопропорционално ја би ги онадувал сите :pos:

шала настрана, ама мислам дека е малце непристојно и некултурно да се искажува вака јавно... али има многу не дека не ;)
 
Член од
18 август 2005
Мислења
18
Поени од реакции
0
ех, ТетаАна ја нема никаде а на средните средби на кјгана вие ке се напраите парче, можи ли било кој да направи профил од тетка ана и да стави топик? Јас би сакал на ТеткаАна да и закажам оти на сликата е ептен добра ... една приватна потака и се е во ред ок?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom