Vinnetou
Поени од реакции
482

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • С
  Брат имаш сега опција со новиот апгрејд на форумот.Во контролен панел влези и во лични податоци и ке најдеш едно
  промени корисничко име над титлот кај што се мења.Еднаш на 6 месеци имаш право да смениш било како...
  Слично и ја,бев на пмф па се префрлив,а од мојава група пошто сум нов а и не идев многу на предавања не знам никој :pos2: неколку девојчиња само што студираа со мене претходната година,не знам ниедна Софи.
  да бе,ја мислев дека знаеш,втора година сум ,требаше трета но пошо сум мрза и не ми се учи:) ти си трета така?
  Ако ме веруваш брат не знам да давам зеленки а искрено не ни сакам да знам:) иначе имаш зеленко од мене:)
  Ги замразив Јувентус брат, ми станаа многу одбивен и мизерен клуб :pos:
  Се шалам бе .. изгубив кладба од Сајтлер, па сеа до 2-ри Јануари ќе морам да го носам тој глуп аватар :(
  С
  Абе и мене толку ми викаа денес по продавнициве по скопје.....1800..во фан шоп се само 2200
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom