Кога ви се ебе

Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
Моментално да не пишуваш (локација) од некој милионски град,па ај ќе излезам 50км јужно од центарот на Њу Јорк во некој клуб кај што никој не ме знае па ќе делувам онака примамлив за женската популација ради тоа што и да и го закопам на некоја другиот ден ќе ме снема и ни лук јал ни лук мирисал - ќе си киднам назат во моето маало.
50 km juzhno od New York City e okeanot, no ~50km jugozapadno e New Brunswick, New Jersey.:wink:

Tamu se naogja Perle Nightclub (po temata:)), a i na Rutgers University ima dosta zabavi.:wink::wink::wink:
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
50 km juzhno od New York City e okeanot, no ~50km jugozapadno e New Brunswick, New Jersey.:wink:

Tamu se naogja Perle Nightclub (po temata:)), a i na Rutgers University ima dosta zabavi.:wink::wink::wink:
Е па вака ко по уходан во географскиве локации,простори,мапи и карти,објасни му на господава кај се наоѓаат пошто очигледно е дека некој си го загинал компасот :smir:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
50 km juzhno od New York City e okeanot, no ~50km jugozapadno e New Brunswick, New Jersey.:wink:

Tamu se naogja Perle Nightclub (po temata:)), a i na Rutgers University ima dosta zabavi.:wink::wink::wink:
Географска ширина и должина да ни кажеше :baeh:


Абе не има секакви и од жените. Има и такви кои отворено признаваат за своите потреби, и таквите лично јас ги ценам. Не се фолираат. Но, сепак таквото однесување не е за секоја жена.
Факт е дека сите имаат такви потреби, ама женските мноооооооогу поретко ги искажуваат тие потреби. Ретко која се ослободува до толку. :wink:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
потреба си е потреба ама не со секоја бре не сум црвен крст или хуманитарна организација,па со секоја да легнувам ,прнципот е ист ама важни ми се нијансиите
хахаха....
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
Druze spored ova so si go pisal stvarno izgleas ko ocaen...iako si 10ka postar od mene sepak mislam deka na zborovive od tipot na butanje ebenje i sl nema nikoja da padne ;):pos2:ama jbt toa mislam jas,a uste sum dete :):helou:A inace da ti kazam pravo mi se ebe bas koga nemozam:pos2::pos2:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
како што гледате на темава ни едно женско не пишува, истото е и во реалноста .. спомни секс , ебење ... да знае дека до тоа ти дошло (дека тоа го бараш од НЕА! ).. уште пред да сфатиш типката си отишла хахахах

како што спомнав во минатиот пост , не викам дека не треба да ебеме или такви работи , но некои работи не се зборуваат пред нив.. таква им е природата одбивно им е .. тоа се прави полека прво се создава атракција .. антиципација и полека во кревет хаха .

ЗНАЧИ ПОВЕЌЕ СО УМОТ НЕ СО КУРОТ ;)
Аха. А што треба да пишува женско на темава? Или па машко?
Има милион вакви теми ... ми се ебе, напален сум, бла бла бла. Што тука посебно мора да извикаме?
А и да ни се, не се работи за одбивност, туку едноставно за немање потреба да го кажеме тоа тука. Впрочем, како што и сам кажа ... тоа се прави полека и да надополнам, спонтано, најверојатно на поинтимен начин и со една личност.:toe:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
Аха. А што треба да пишува женско на темава? Или па машко?
Има милион вакви теми ... ми се ебе, напален сум, бла бла бла. Што тука посебно мора да извикаме?
А и да ни се, не се работи за одбивност, туку едноставно за немање потреба да го кажеме тоа тука. Впрочем, како што и сам кажа ... тоа се прави полека и да надополнам, спонтано, најверојатно на поинтимен начин и со една личност.:toe:

Одбивно од типот >>>> .. знаеш дека е напален по тебе, и мисли на тоа како да те легне ..и од што прави некои глупави работи ствара тензија и непријатна ситуација а обично така прават само очајните

.. таква одбивност има и темава.. типот можеби мисли дека ако каже дека му се ебе,одма ќе дотрчаат .. паф пуф готово , не ја сфаќам идеjата за отворање на ваква тема(која индиректно кажува дека не е способен да си најде партнер) .. на сите ни се ебе.. но не гледам што добива ако за неговиот очај и не способност знае цел форум ..

Вистински тип никогаш нема да направи така, тој ќе зборува за секс , во прилог да ја докаже својата самодоверба дека не му е непријатно од тебе(од типката).. и дека "нема" скриени намери ..

и како што кажав во минатиот пост.. со памет кон целта, не со к..
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Мене ми се ебе кога ќе врни дожд :icon_lol:.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
ко ке пушам цигара со другарками во учичиште на одмор...
и неа тогаш и идело нагон.... :pos: ама не вервам дека ке се ебам со неа пошто ми е бест френд.... :wink:
 
H

Hercules

Гостин
Кога ќе ја видам професорката по англиски како шета во ходникот... Права манекенка брате...:vozbud:
 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
коа ми се ебе му кажувам на дечкото и он превзема натака... иначе ми се ебе па и не толку често у поледно време... ама одсабајле мнооогу ми иде... :smir:
 

SexualChocolate

Напалена...
Член од
22 јануари 2009
Мислења
16
Поени од реакции
1
вауу.. зошто јас кога ќе излезам, не гледам само нешто да легнам (а најмалку било што) .. и не ми е само таму паметот, дури се загрижив .. да не не е во ред нешто со мене ИЛИ МОЖЕБИ СО ВАС???

јас сепак мислам дека.. недостаток на секс ти е поради не умеење со женските .. не знаење како со нив .

Бидејќи јас никогаш нема да легнам со било која , само затоа што ми се ебе.
А и како што рече шмекерот .. кога ќе дознае таа ШТО бараш од неа.. ќе ја сфати положбата во која што си (очаен) а од тоа највеќе бегаат.. на километри од тебе

Затоа што маче ти си импотентен,или ?
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
Затоа што маче ти си импотентен,или ?

Сексуалфрик .. за некои сум импотентен .. за некои не ;)

btw не ме викај маче , не се ни знаеме ..
ако ти е навика.. кај мене ОДВИКНИ СЕ ..
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Mi se ebe, mi se rika........sledstveno ili ebam ili rikam! Ili obete odednas.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
коа ми се ебе му кажувам на дечкото и он превзема натака... иначе ми се ебе па и не толку често у поледно време... ама одсабајле мнооогу ми иде... :smir:
А ако се погоди и тебе и на дечкото да ви се ебе во исто време - на кој му кажувате?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom