Кога ви се ебе

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.736
Поени од реакции
24.388
Ми удривте печат ретардиран само зашто си напишав мислење околку мојот најдобар период за секс... и после викат слободно изразете се никој не ве осудува (поголема иронија од тоа АМИН)
Јас те поддржувам, немај гајле.
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Французинка не можеш да легнеш во Парис така лесно, од Литванија беше
По односот, дефинитивно на тие краишта ми делуваше.
Можеш и те како да легнеш Французинка за една вечер но нема сигурно така да се однесува.
Нема сигурно да те прашува сабајле културно дали може да се наспие пред секс Парижанка. :)[DOUBLEPOST=1506455631][/DOUBLEPOST]
еден ретард бивши на другарка и викал ако немаме секс секое сабајле ондак уморна си зошто имаш друг и со него се трошиш, па сега види ти на голем дел до кај им иде умот :)
и @Маја-345

не земај баш се здраво за готово кога жени зборат за бивши. знаат многу да надодадат. ;)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
По односот, дефинитивно на тие краишта ми делуваше.
Можеш и те како да легнеш Французинка за една вечер но нема сигурно така да се однесува.
Нема сигурно да те прашува сабајле културно дали може да се наспие пред секс Парижанка. :)[DOUBLEPOST=1506455631][/DOUBLEPOST]
и @Маја 345

не земај баш се здраво за готово кога жени зборат за бивши. знаат многу да надодадат. ;)
Не сме мажи да надодаваме ние :) патолошка љубомора имаше ликот, и стручни лица ја опоменаа девојката, надолга е а и не е за на форум.[DOUBLEPOST=1506455740][/DOUBLEPOST]
Ми удривте печат ретардиран само зашто си напишав мислење околку мојот најдобар период за секс... и после викат слободно изразете се никој не ве осудува (поголема иронија од тоа АМИН)
Ако мислиш на мојот пост, јас никаде не те навредив и не зборев за тебе, да беше за тебе ќе те цитирав.
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Не сме мажи да надодаваме ние :) патолошка љубомора имаше ликот, и стручни лица ја опоменаа девојката, надолга е а и не е за на форум.
дефинитивно не колку жените што надодаваат и ја раскажуваат негативно за бившите.
Али да има и патолошки случаи Македонијава еехехехеее
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
дефинитивно не колку жените што надодаваат и ја раскажуваат негативно за бившите.
Али има и патолошки случаи, не знам детали.
Значи не сме деца, веројатно имате такво мислење поради искуство со емотивно несозреани луѓе/жени ама океј е, не мислам да се натегам.
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Значи не сме деца, веројатно имате такво мислење поради искуство со емотивно несозреани луѓе/жени ама океј е, не мислам да се натегам.
Баш дека имам прилично искуство кажувам ;)
Кога има(ло) силни емоции, љубов итн не може да се очекува многу рационално расудување, :) подсвеста си го прави своето..
Секако со исклучоци и во различни нивоа изразено. Поздрав
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Можеш со французинка ако знаеш французки другајче со бад јуропиан инглиш но вај или да можеш тие што нудат услуги, иначе сум бил во ситуација девојка цела вечера во ресторан да ми се жали за дечко и колку замара, и досадува, и пишува цело време и на крај мислев дека готово ми дава сигнал поготово со тој начин на пиење вино и зборување на крај ништо си спиевме на одвоени кревети во хотел, сакам да кажам дека ако се жали за дечко и не мора да значи дека сака да се е.. со тебе
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Можеш со французинка ако знаеш французки другајче со бад јуропиан инглиш но вај или да можеш тие што нудат услуги,
И тука нема правила навистина, Парижанките често го знаат Англискиот.
иначе сум бил во ситуација девојка цела вечера во ресторан да ми се жали за дечко и колку замара, и досадува, и пишува цело време и на крај мислев дека готово ми дава сигнал поготово со тој начин на пиење вино и зборување на крај ништо си спиевме на одвоени кревети во хотел
то е то, класика.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Имаш право, не викам дека сум ебач, штета што не ми падна некоја досега како мене што не и доволно од секс
И што ако падне некоја таква кога нема да издржиш. Сум бил и во такви моменти кога не и е доволно, па пак јас прв се откажувам. :D
Затоа пишав којзнае каков пристап имаш. Одма се гледа дека не е расположена и ако ептен замараш ќе одбива.

Следна прилика не мора да е сабајле. Мене послатко ми е кога ќе се разбудам во 2 по полноќ или во 4. По што она пред спиење доаѓа како планирано, а сабајле имам обврски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom