Кога ви се ебе

Green_Mamba

Mamba
Член од
3 октомври 2008
Мислења
138
Поени од реакции
0
temava e poveke od kul. ne mi se ebe posle trening koga papsan si idam.mise ebe koa nema so da pram ama se de6ava i toa :toe::pos2:
 

Ares

Immortall
Член од
3 февруари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
11
Па Никола и до некаде е во право, кога ти се ебе и не бираш многу, (повеќето, а јас лично не би можел со секоја) па за тоа и има еден мн добар виц:
Се шетале по пат Французин, Американец и Мујо. Шетајќи така здогледуваат една овца заглавена помеѓу ограда од некој си овоштарник и Французинот вика: e да беше ова Брижит Бардо шо би и правел. Американецот вика: е да беше ова Мерлин Монро шо би и правел.
А Мујо така разочарувачки вика: еее да беше темница...
Така да на некои дечки и не им е важно шо ке "oпнат" кога толку многу им се ебе. Али според мене подобро да :drk: одколку да :hump:некоја шо личи на гаргамел па после цела недела кошмари да имам :)
Aј можеби и ја некој ден ке го сменам мислењето:)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Денеска е добар ден за ебење.
Го сакам мирисот на пичето на сабајле.
Апокалипса денес, кој не ако жените не ја донесат.
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
Денеска е добар ден за ебење.
Го сакам мирисот на пичето на сабајле.
Апокалипса денес, кој не ако жените не ја донесат.
....тоа сперматозоидите многу јако ти удриле у мозок
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
Денеска е добар ден за ебење.
Го сакам мирисот на пичето на сабајле.
Апокалипса денес, кој не ако жените не ја донесат.


:kesa::pos2::vozbud: брат се палиш кога спомнуваш сексуални акти .. полови органи.. итн ???

јас мислам дека ако некоја ти се соблече , ти во гаќи ке свршиш
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
:kesa::pos2::vozbud: брат....
и сличните.

Ќе ве замолам да пишувате на темата, ако имате што да пишувате, без лични обраќања и опсесии со мене и тоа колку ми се ебе, дали сакате да ми го испушите итн.
Значи малку сериозност и конструктивност во расправата.
Фала.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Ми се ебе пред колоквиум или испит. НЕ ми се ебе кога... не знам, секогаш ми се :)
 

Black Night

Galvanize
Член од
25 септември 2008
Мислења
327
Поени од реакции
20
Нешто младо сакам да чукнам. Некое кревко . Доста со воа цревава по градот. Ми се ебе стално не одбивам. Само желба да изрази и ја правам маренда.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
18-19 годишни. Најдобро нешто. Во почеток на студии, амбициозни, желни за да пробаат се, стегнати, цврсто пиче,гзе и бутчиња, да ги стиснеш да ги затресеш.Уфф..
Најдобра класа пички за дупење.
Старкиве се вадат на демек поискусни и знаат. Што има да се знае, глупи средновечни.
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
Денеска е добар ден за ебење.
Го сакам мирисот на пичето на сабајле.
Апокалипса денес, кој не ако жените не ја донесат.
па искрено нема поубаво нешто од утринско ебење посебно кога ќе се вратам од ноќна смена :vozbud::vozbud::vozbud:уууууууууфффффффф
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
140
Поени од реакции
8
koa ocajno mi se ebe, najbolje ebam, posho pauzata stvara tezina u rezervoarite...a rezervoarite mora da se praznat za da pak se napunat nekade za dva-tri saata...jebi ga i nie imame ciklus:sekss:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.769
Поени од реакции
9.891
18-19 годишни. Најдобро нешто. Во почеток на студии, амбициозни, желни за да пробаат се, стегнати, цврсто пиче,гзе и бутчиња, да ги стиснеш да ги затресеш.Уфф..
Најдобра класа пички за дупење.
Старкиве се вадат на демек поискусни и знаат. Што има да се знае, глупи средновечни.
Абе ти ги читам постовите и ми се гадиш,поштено.
ти освен ебење за друга ствар у живот знаеш ли?
и не се глупирај тука,не се фолирај као си демек јак ебач,п.с дркаџија..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom