Кога ви се ебе

Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Сега ми се ебе.. и тоа не било која, туку една што ми го сврте паметот летово.. но пошто не е тука до мене :drk:
 
Член од
24 ноември 2014
Мислења
49
Поени од реакции
12
А што правиме кога не ви се сака? Play dead?
Едно прашање:зошто стои "ви" во твоето прашање?Демек тебе никогаш не ти се сакало,имун си на желби и потреби,или можеби си робот?
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
А што правиме кога не ви се сака? Play dead?
Ако не ни се сака? Логичноо... Треба да е некоја дебела тогаш ! Мене само тогаш ми е слаба продуктивноста...

Инаку да не се лажеме овде 95-99 % од мажите на форумот пишуват дека им се ебе а усвари со една рака го пишуваат тоа :D

Јас за мене лично да си кажам дека веќе година не сум имал контакт со жена(а можам да најдам било каква курва пошто имам многу пари на лагер ама не е тоа работа не сакам да давам ИЧ пари ЗА курветиниа ниту па да си имам работа со курветини) поради премногу работа но вака знам обично петок/сабота/недела од вечер да го онадам едно 10-20 пати и секако и наутро едно 10-20 пати :D

Барам сум си искрен :D

P.S : Со една рака пишувам, се имачив од пишување цел пола саат... Поздрв :D
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.128
Поени од реакции
37.186
Ми се плаче веќе скоро цел месец. А и рокот на зелениот картон ми е истечен веќе 3 недели.

Првата што ќе ја докопам ќе ја раскинам како плико од плата у титово време.
 
Член од
16 септември 2014
Мислења
329
Поени од реакции
764
Ми се ебе
не се прај на тошо и дека не си го прочитала ова
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
[DOUBLEPOST=1420226313][/DOUBLEPOST]
koga mi se ebe naogam nekoj gay i go eb*m nego u gaze gayevi gi ima so lopata da gi rinesh
koga i da mi se prisaka naogam nekoj sto saka da go primi i na kraj i volkot sit i ovcite zadovolni
(y)
 
Последно уредено:
Член од
23 април 2011
Мислења
135
Поени од реакции
246
Листам броеви низ телефон... Почнувам од најдобрите и во зависност се спуштам кон полесни хаха. Ако не биде со нив на крај завршувам со некоја очајна... па и неа треба некој да и ја направи вечерта :)
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Листам броеви низ телефон... Почнувам од најдобрите и во зависност се спуштам кон полесни хаха. Ако не биде со нив на крај завршувам со некоја очајна... па и неа треба некој да и ја направи вечерта :)
Мастурбираш на телефонски броеви? Лелеее и јас имав еден другар во основното така правеше, ама само на едно девојче, помало, колку сестрата е, мислам дека и заедно учеа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom