Кога ви се ебе

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Којзнае каков пристап имате. Ми личите на некои што после долго време конечно ќе закачат некоја и ќе ја замараат секое сабајле, само затоа што тогаш им е моментот.
Немање на осет и во било кое време од денот ќе ве одбиваат. :icon_lol:
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Којзнае каков пристап имате. Ми личите на некои што после долго време конечно ќе закачат некоја и ќе ја замараат секое сабајле, само затоа што тогаш им е моментот.
Немање на осет и во било кое време од денот ќе ве одбиваат. :icon_lol:
Имаш право, не викам дека сум ебач, штета што не ми падна некоја досега како мене што не и доволно од секс
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Јас бев со една која ме трпеше 2-3 дена после и пукна филмот што ја разбудив рано секое сабајле за секс, а мене баш тогаш ми е моментот
Може се некои други фактори во прашање, не дека баш се работи за утрински секс, иако тоа не е активност за мрзливи хедонисти како мене на пример.

Ти треба да бидеш малку повеќе самокритичен, може имаш расипана шестица па ја одбива непријатниот здив од устата, може преферира да одиш првин да го замиеш лицето и исчистиш очите од дрилки зашто и се тотален turn off и слично.

Значи не можете да бидете така себични и само од своја перспектива да ги гледате работите.
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.889
Имаш право, не викам дека сум ебач, штета што не ми падна некоја досега како мене што не и доволно од секс
Мислам дека женско што не се задоволува со малку секс е многу по различно од машко. xD Дај боже да си најдеш таква, ама тоа е нешто многу по различно од како ние чувствуваме за тоа. Кај нас е нормална појава тоа. xD
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Може се некои други фактори во прашање, не дека баш се работи за утрински секс, иако тоа не е активност за мрзливи хедонисти како мене на пример.

Ти треба да бидеш малку повеќе самокритичен, може имаш расипана шестица па ја одбива непријатниот здив од устата, може преферира да одиш првин да го замиеш лицето и исчистиш очите од дрилки зашто и се тотален turn off и слично.

Значи не можете да бидете така себични и само од своја перспектива да ги гледате работите.
хахаха не нема врска тоа, едноставно ја најдов девојката кога бев во Парис на одмор па сакав максимум да извадам од неа беше то хот девојче, и имаше право цел ден се шетавме наваму натаму па се забавувавме до доцните часови и на крај секогаш рано сабајле ја будев за секс, таа не реагираше лошо после 4 ден културно само ми кажа дали можеме да се сексаме кога сама ке се разбудам :D и знам дека кај мене е проблемот едноставно нешто ме буди тоа време да имам секс желба како никогаш преку денот
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.167
Мислам дека женско што не се задоволува со малку секс е многу по различно од машко. xD Дај боже да си најдеш таква, ама тоа е нешто многу по различно од како ние чувствуваме за тоа. Кај нас е нормална појава тоа. xD
Колку години имаш, 16?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Епа не е во ред тоа, не може сега секое сабајле секс. Уствари може ако сака партнерката ама осет малце треба да се има, како што тука кажуваат дека не им се ебе навечер, на некого не му се ебе секој ден насабајле.
Хахаха, одма ми дојде сцена. Замисли одсабајле се спремаш ти за работа, а некој те замара за секс. :pos: Јас едвај се будам, а пред кафе сум претерано нервозна, нити сакам да ми збори некој, а камоли секс. :D
Викенд, слободни денови, тоа е друга работа.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ас едвај се будам, а пред кафе сум претерано нервозна, нити сакам да ми збори некој, а камоли секс. :D
ова е тоа, не може секогаш по свое да биде. Овој па погоре што не направи нас женските, како мачење да ни е сексот, разберете бе дека има различни луѓе и различни партнери. Либидото е различно кај секого, не значи дека ако некоја не сака од сабајле секој ден дека се задоволува со малце, па и обратно.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
ова е тоа, не може секогаш по свое да биде. Овој па погоре што не направи нас женските, како мачење да ни е сексот, разберете бе дека има различни луѓе и различни партнери. Либидото е различно кај секого, не значи дека ако некоја не сака од сабајле секој ден дека се задоволува со малце, па и обратно.
Точно, се согласувам.
Јас ко прво ич не сум утринска особа, ми требаат саат-два да се стабилизирам што се вика. Секој си има свој распоред, што знам.

Типов погоре се сексал уствари на одмор во ПариС ко што прочитав, кога не е на шетање не знам што прави. :D
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Хахаха, одма ми дојде сцена. Замисли одсабајле се спремаш ти за работа, а некој те замара за секс. :pos: Јас едвај се будам, а пред кафе сум претерано нервозна, нити сакам да ми збори некој, а камоли секс. :D
Викенд, слободни денови, тоа е друга работа.
Работни денови се што можам да замислам рано сабајле е дали денеска ке го нокаутирам шефот или ке се спаси и денеска
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Точно, се согласувам.
Јас ко прво ич не сум утринска особа, ми требаат саат-два да се стабилизирам што се вика. Секој си има свој распоред, што знам.
еден ретард бивши на другарка и викал ако немаме секс секое сабајле ондак уморна си зошто имаш друг и со него се трошиш, па сега види ти на голем дел до кај им иде умот :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
еден ретард бивши на другарка и викал ако немаме секс секое сабајле ондак уморна си зошто имаш друг и со него се трошиш, па сега види ти на голем дел до кај им иде умот :)
Фала Боже што и е бивши. :D
Греота ако нашол сегашна. :(
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Каков секс навечер бре ... исклучиво наутро во рани зори кога кукурикаат петлите ... :D
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Ми удривте печат ретардиран само зашто си напишав мислење околку мојот најдобар период за секс... и после викат слободно изразете се никој не ве осудува (поголема иронија од тоа АМИН)
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
хахаха не нема врска тоа, едноставно ја најдов девојката кога бев во Парис на одмор па сакав максимум да извадам од неа беше то хот девојче, и имаше право цел ден се шетавме наваму натаму па се забавувавме до доцните часови и на крај секогаш рано сабајле ја будев за секс, таа не реагираше лошо после 4 ден културно само ми кажа дали можеме да се сексаме кога сама ке се разбудам :D и знам дека кај мене е проблемот едноставно нешто ме буди тоа време да имам секс желба како никогаш преку денот
од која нација беше девојката? не ми звучи како Французинка...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom