Кога би имале уште еден ден?

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Bich ... me pogodi so temava mora da ti priznaammm ...mnogu pati mi padnalo napamet da razmisluvam za ova i sve nekako mi idat mislive u eden pravec. :)

Normalno bi pocnal so toa da odvojam vreme za semejstvoto da se prostam .. nema dase zadrzuvam dolgo so nv, pa ke si napravam edna mini zurka za onie koi mi se najbliski da se vidam za posleden pat, i posle toa sednuvam na motor i put oko sveta (do kaj stignam tamu) so toa sto idam do maximumot od brzinatastomoze da se vozi (ako vise umiram da umram sreken so dzoker osmjeh na lice).
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.081
Поени од реакции
18
Ke se izviniam na site sto sum zgresila i na site ke im kazam se so mislam za niv, kolku me nerviraat a kolku gi sakam. :) (ne site, ima samo 5-6 licnosti koi ne me nerviraat) i posle...soznam ke si se nasminkam za da ne bidam grd mrtovec, i posle najverojatno ke se samoubijam. Na koj nacin, neznam. A ako toj den e utre...Mnogu ve sakam kajgana forum i mnogu mi e krivo sto ne dojdov na rodendenot!


tolku.
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Samara напиша:
Ke se izviniam na site sto sum zgresila i na site ke im kazam se so mislam za niv, kolku me nerviraat a kolku gi sakam. :) (ne site, ima samo 5-6 licnosti koi ne me nerviraat) i posle...soznam ke si se nasminkam za da ne bidam grd mrtovec, i posle najverojatno ke se samoubijam. Na koj nacin, neznam. A ako toj den e utre...Mnogu ve sakam kajgana forum i mnogu mi e krivo sto ne dojdov na rodendenot!


tolku.
А зошто треба да се самоубиеш кога и така и така ке умреш.:icon_eek: А може згрешиле со дијагнозата:icon_eek: и ке поживееш уште 50/60 години.:pos:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Samara напиша:
Ke se izviniam na site sto sum zgresila i na site ke im kazam se so mislam za niv, kolku me nerviraat a kolku gi sakam. :) (ne site, ima samo 5-6 licnosti koi ne me nerviraat) i posle...soznam ke si se nasminkam za da ne bidam grd mrtovec, i posle najverojatno ke se samoubijam. Na koj nacin, neznam. A ako toj den e utre...Mnogu ve sakam kajgana forum i mnogu mi e krivo sto ne dojdov na rodendenot!


tolku.
Ne treba da se sminkas .. prirodna lepota si e prirodna lepota nali!!! A by the way toj den nema da e utre posto neznam zasto te nerviram ili sum vo tie sto ne te nerviraat:lud: :baeh:
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.081
Поени од реакции
18
Nikoj od forumot ne me nervira. Zborev za drugari, soklasnici, rodnini itn.

A vaka koa ke razmislam...ke legnam da spijam. Barem znam deka nikoj nema da me razbudi...


A sto me zanima i beztoa na nikoj nema da mu nedostigam =)
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Samara напиша:
Nikoj od forumot ne me nervira. Zborev za drugari, soklasnici, rodnini itn.

A vaka koa ke razmislam...ke legnam da spijam. Barem znam deka nikoj nema da me razbudi...


A sto me zanima i beztoa na nikoj nema da mu nedostigam =)
:je: :je: :je: Jeee ne ke da sum ja od tie :je:
aj pa ti i da mu nedostigas na nekoj ke te zaboravi za godina dena ... sto ti e gajle ... ili ne :lud: :lud:
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.081
Поени од реакции
18
Nema ni da zabelezat. Ama posle ke gi progonuvam kako duh. Ke vidat tie. >;)

OK dosta e muabetov ke ni gi izbrisat postovite :)

Iskerno...ne mi se umira bas.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Samara напиша:
Nema ni da zabelezat. Ama posle ke gi progonuvam kako duh. Ke vidat tie. >;)

OK dosta e muabetov ke ni gi izbrisat postovite :)

Iskerno...ne mi se umira bas.
Зошто:icon_eek: , што е лошо да се умре?:raz:
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.081
Поени од реакции
18
Treba da se osvetam na nekolku licnosti. A nemozam za eden den. :icon_mad:
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Абе само јас нема да дувам???
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Ако имам уште еден ден да живеам јас,
што би правел,кај би одел,кај би барал спас...
или дали би се молем се до судниот час,
за секој грев што сум го направил јас
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Наташа напиша:
На плачи еве ке ти дадеме и тебе едно балонче па дувај додека душа не издуваш.:icon_lol:
Јас нејќам, ама сите други ке дуваат
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Наташа темава ти ја отвори за да плачеме или да се радуваме?
Дај ако више даваш, дај ми и мене:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom