Кладилница

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
Порано играв често ама во последно време дали едно ливче ке уплатам во две недели ми стана неинтересно.Ми помина меракот и толку од коцкањето:toe:
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Ретко факам! а Често пишам :wink:
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Еј одамна немам уплатено ливче, во студенските денови тоа ми беше пракса да си уплатувам по едно-две ливчиња неделно + за време на лига на шампиони. Имам и фатено неколку пати, и тоа знам дека секогаш кога ќе го играв Фенербахче фаќав:wink:
Многу беше интересно сега за европското првенство што беше, ќе се соберевме поголемо друштво и уплаќавме заеднички ливчиња на ситни пари, па заедно гледавме, навивавме, лудории .Еден другар многу се нервираше кога не ќе фатеше, па после викаше требаше оваа да ја ставиме, не таа и така,па одма праеше ливче за другиот ден, мислеше дека ќе се збогати, за 50 ден правеше ливчиња со добивка од 100 000:pos2:
ај јас ќе си направев едно за 50 ден со добивка од 500, ќе го ставев Фенербахче и ајде утре нова блуза:pipi:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Последните неколку недели истрошив околу 500ден што е многу за мене, а не сум добил од ноември. Можеби ќе одмарам тие неколку седмици. Не ми е зависност. :salut:
 

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
750
Поени од реакции
55
Темава ми се погоди :helou: Играм значи секој ден повеќе од 1 месец. Пазете што е работата - Играв ама не многу често, и верувајте лошото е кога ќе фатиш и продолжуваш да играш со овие пари со цел да добиеш повеќе, ама ка за беља баш тогаш не фаќаш и губиш, потоа сакаш да се извадиш за тоа што си загубил и веќе ти е влезена чивјата. Порано фаќав 1000, 2000 денари, сега брзо фатив 6.500, утредента, 2.000 и по некој ден уште 2.000 и уште имам од овие пари ама сум во последната фаза од горенаведениот процес :kesa:
 
S

stereo m'c

Гостин
не играм кладилница...нема леб од тоа !!
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Играм по 30 денари, 2-3 пати неделно... И сум докажано голем талент да погодам коефициенти од 3 па нагоре, а да ме заебе некоја со 1.3, 1.4...:toe:
 
М

Мрак

Гостин
Секој викенд:)Но понекогаш и не уплаќам...можм да се контролирам важно:helou:

Играм по 30 денари, 2-3 пати неделно... И сум докажано голем талент да погодам коефициенти од 3 па нагоре, а да ме заебе некоја со 1.3, 1.4...:toe:

Исто!Многу се нервирам така.Или имаш на пример 7 натпревари се така повисоки коефициенти и на крај заради едно гомно се пропаѓа,а сите 6 ќе ги фатиш.Па решив ќе играм систем 6/8 и тогаш 3/4 ќе промашам...каков баксуз ќе бев!Добро се добива некогаш,сепак:)
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Ретко пишувам, а уште поретко и фаќам, не се ни замарам толку дека е жива зараза.
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Мој је живот кладилница :pos2: Многу често уплаќам и тоа за повеќе пари ама сега во последно време слабо добивам..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Do sea ne sum vlegla u kladilnica i ne planiram da vlezam.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.618
Поени од реакции
11.162
Порано бев зависен од кладилници, ама добро е, ми дојде умот.
Сега уплаќам само кога има Лига на Шампиони, чисто така за да ми е поинтересен фудбалот.
 
С

Спенсер

Гостин
уплаќам едно 5 години,пред 2-3 недели вкупно земав 200еур, и сеа неам уплатено една недела, значи не сум зависник, али утре мора да се фати некоја пара :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom