Кладилница

Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
До скоро уплаќав за големи суми.
Сеа таман почнав да уплаќам за мали суми, 4 дена по ред сум добитен но и покрај тоа ќарот ми е минимален... :helou::nesvest:
Веќе нема да ставам по многу пари, онака за малку ќе уплаќам, да ми минат поинтересно викендите :)
 
П

Паган-др

Гостин
Бегај скраја да е. Неколку пати уплатив - дупка.
Заеби спортска. :)
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Досега дали еднаш или двапати сум ставил во кладилница.
Ми доаѓа понекогаш да уплатам, но се воздржувам. :)
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
До скоро уплаќав за големи суми.
Сеа таман почнав да уплаќам за мали суми, 4 дена по ред сум добитен но и покрај тоа ќарот ми е минимален... :helou::nesvest:
Веќе нема да ставам по многу пари, онака за малку ќе уплаќам, да ми минат поинтересно викендите :)

hehe кажи тогаш некои утакмици што ке ги пишиш да следиме и ние :D
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.013
Не дека сум некој редовен (и успешен) играч, ама ова коло кој не успеа да фати нешто... Нема шо не излезе како шо треба.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Не дека сум некој редовен (и успешен) играч, ама ова коло кој не успеа да фати нешто... Нема шо не излезе како шо треба.
Во Саботата да,ама вчера Панатинаикос,Зенит и Лион немаше човек што ги немаше изиграно.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Во Саботата да,ама вчера Панатинаикос,Зенит и Лион немаше човек што ги немаше изиграно.
Јас не ги пишав ама затоа ги пишав Севиља за да ме заебат само тие за 6000.:nerv:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Да ти е*ам и кладилница и се жив малер сум... не уплаќам веќе за многу пари се нервирам само ич немам среќа :).
Барса ја имав 3+ промашија пенал и 2 гола поништија од офсајд и 2-0 заврши утакмицата и ме заеба за 7.000:uvo:.
Најдобро е по 2 ливчиња во неделата по 50 денари уплата :).
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Да ти е*ам и кладилница и се жив малер сум... не уплаќам веќе за многу пари се нервирам само ич немам среќа :).
Барса ја имав 3+ промашија пенал и 2 гола поништија од офсајд и 2-0 заврши утакмицата и ме заеба за 7.000:uvo:.
Најдобро е по 2 ливчиња во неделата по 50 денари уплата :).
Тоа ти е кога очекуваш 5 да дадат тие 2:)









Не го играј тимот којшто го мрзиш,тоа одамна го имам научено.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Тоа ти е кога очекуваш 5 да дадат тие 2:)









Не го играј тимот којшто го мрзиш,тоа одамна го имам научено.
Не ги играм веќе Барса за жива глава... се на нив паѓам може само 1 да ја пишам за 50че и да паднам на нив да не ми е мака :):):).
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
^ Подалеку од ваква екипа како барса.

Многу се нервирам секој викенд се за 1 паѓам. Значи мајстор сум за тоа. Да пишам 10 на една ќе паднам, да пишам 4 натпревари пак на 1 ќе паднам, немам среќа и немам...
Во саботата паднав на 1 утакмица за 1.600 - уплата 30. Во недела пак за една утакмица уплата 60 - добивката ќе беше околу 1.600 и тоа двоен знак ја имав, кога не сака не сака...
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Денес конечно ставив по долго време, и од 9 натпревари ме зезна само Бешикташ-Бурса, ја ставив 1, а заврши 0:0. :nerv:
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
Последни 2 тикети што ги уплатив кикснав за по 1 натпревар ама ваљда ќе ми тргне на подобро. Инаку уплаќам еднаш до двапати неделно во зависност од тоа дали има и европски натпреварувања.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
у ПМ у последно време ич немам среќа:tapp:

Не ги играм веќе Барса за жива глава... се на нив паѓам може само 1 да ја пишам за 50че и да паднам на нив да не ми е мака :):):).
как може за твојте конкуренте да пишаш:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom