Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Па што заради мене, за едно пиво ти дошло? Ти реков, ќе имаш 30.000 евра до крајот на денов, а ти од тука 10 евра чекаш. Како да ме убедиш да ставам пари на 3.5 квота СИГУРНА, а ти самиот нема да ги играш?
Во ред тоа е твое мислење,немам намера да се докажувам само се понудив кој сака и е заинтересиран,а за тоа дали се уплатени мисли си што сакаш и тоа е твоја работа.
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.238
Поени од реакции
1.886
Заради вакви како тебе не постирам типови на темата,еве ти дадов 3 квота два пара твое е дали ќе ги изиграш и ќе ми кажеш фала другар да те почастам едно пиво.Поздрав од мене
Ајде изгуби се.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Во ред тоа е твое мислење,немам намера да се докажувам само се понудив кој сака и е заинтересиран,а за тоа дали се уплатени мисли си што сакаш и тоа е твоја работа.
Како бе така, нудиш сигурна заработка за некој што не го познаваш, а сам не сакаш да уплатиш 10.000 евра, за да добиеш 30.000.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.603
Поени од реакции
4.628
Како бе така, нудиш сигурна заработка за некој што не го познаваш, а сам не сакаш да уплатиш 10.000 евра, за да добиеш 30.000.
Не е баш така како што викаш ,и јас имам играно на големи суми знам како е и не е така едноставно и колку да се сигурни сепак не зависи ништо од него.Мој совет подобро тие 600000 да ги игра на 4 тикети по 150000 така најдобро ако веќе уплаќа на јако 2 пара максимум и никако тениси.Само нека каже како се фатени може не се фатени со толку големи уплати, може имал ксмет па 7,8 пати по ред фаќал.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Не е баш така како што викаш ,и јас имам играно на големи суми знам како е и не е така едноставно и колку да се сигурни сепак не зависи ништо од него.Мој совет подобро тие 600000 да ги игра на 4 тикети по 150000 така најдобро ако веќе уплаќа на јако 2 пара максимум и никако тениси.Само нека каже како се фатени може не се фатени со толку големи уплати, може имал ксмет па 7,8 пати по ред фаќал.
Епа како може да дава типови и да наплаќа, а сам не е сигурен во тие. Па ќор да сум, во билтен ќе убодам 2 типа од 1.6 и 1.7 без да знам ни за кој спорт се работи
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.603
Поени од реакции
4.628
Епа како може да дава типови и да наплаќа, а сам не е сигурен во тие. Па ќор да сум, во билтен ќе убодам 2 типа од 1.6 и 1.7 без да знам ни за кој спорт се работи
Хахаха дека ќе убодеш и погодиш тешко така сите кладилни ќе беа затворени.Има многу што работат со дојави наплаќаат и од тоа живеат ,реклами од такви имаш на сите социјални мрежи.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
И ја иам типови одамна и си лапам,ама не ми текнало дека може бизнис од тоа да праам,ја за 5 евра нудам,да му го урнам бизнисот на комрадот.
П.С
Работам само со scrill i payoneer на кој му одговара...

Sent from my SM-G990B using Tapatalk
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Хахаха дека ќе убодеш и погодиш тешко така сите кладилни ќе беа затворени.Има многу што работат со дојави наплаќаат и од тоа живеат ,реклами од такви имаш на сите социјални мрежи.
Да ама зошто они не се коцкаат, туку лажат други? Ако јас имам СИГУРНА дојава на 3 квота, ќе ставам 10.000 евра и ќе извадам 30.000. Нема да чекам 10 евра од дегени.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Хахаха дека ќе убодеш и погодиш тешко така сите кладилни ќе беа затворени.Има многу што работат со дојави наплаќаат и од тоа живеат ,реклами од такви имаш на сите социјални мрежи.
Ти ако можиш да извадиш 5-10к евра во дојави би се замарал на Кајгана да наплаќаш 10 евра? Притоа за дојави и такви работи ако си стварно јак играч ќе падниш во затвор.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Си го наплаќам знаењето и трудот.Секој ден анализи,дојави од луѓе надвор од Македонија не баш лесно како што мислите.
Уште ли се палите на дојави бе јебале вас дојави

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.188
Поени од реакции
3.167
Пред 15тина години имаше блогери,дојаве , наместени и сл чуда..мислев умреа таквите нешта пред 15 год со тие блогери..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom