Кладилница (Генерална дискусија)

B

BigMac

Гостин
Те следам цело време многу играш дека ќе има тај-брејк во мечот,изгледа ти е омилена игра.(y)
Јас прво коло не пипкам тениси таму некаде после второ коло ќе почне да се игра. :)
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Те следам цело време многу играш дека ќе има тај-брејк во мечот,изгледа ти е омилена игра.(y)
Јас прво коло не пипкам тениси таму некаде после второ коло ќе почне да се игра. :)
Реално на првото ливче не гледам каде би паднал :D
Секако сум неактивен подолго време, имам сега банка некои 1000е да го испоштувам турниров рекреативно, што ќе биде ќе видиме.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Сега ги гледам баш што утакмици има кај жениве, оваа Радукану игра моментално и пак ја преценуваат. Да изгуби 5 коеф пред утакмица, моментално води 1-0 со брејк и е 6 коеф, според мене одличен валуе, далеку е Корпач од слаба тенисерка, а Радукану ја има предадено последната утакмица ради повреда.
 
B

BigMac

Гостин
Screenshot_20230116-190837_Chrome.jpg
Автоматски споено мислење:

Идам на јака уплата случајно ги видов паровиве,идам на сериозна уплата 75к значи вечер нема спиење и без разлика на исходот утре денот тапа :) Кој сака може да ме следи
Мареј е со една нога во пензија нема што да бара против Бератини во три добиени сета нема шанса со него,најмногу што може е еден сет да му земе тоа е сигурен 1
Чарди нема играно меч во сингал повеќе од година ипол противникот Галан е добар тенисер на тврда подлога лани има многу добри резултати и против многу појаки тенисери од Чарди ,лагано 1
Screenshot_20230116-192157_Chrome.jpg
 
Последно уредено:
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Прегледај го приврзокот 362515
Автоматски споено мислење:

Идам на јака уплата случајно ги видов паровиве,идам на сериозна уплата 75к значи вечер нема спиење и без разлика на исходот утре денот тапа :) Кој сака може да ме следи
Мареј е со една нога во пензија нема што да бара против Бератини во три добиени сета нема шанса со него,најмногу што може е еден сет да му земе тоа е сигурен 1
Чарди нема играно меч во сингал повеќе од година ипол противникот Галан е добар тенисер на тврда подлога лани има многу добри резултати и против многу појаки тенисери од Чарди ,лагано 1
Прегледај го приврзокот 362518
So srekja no mnogu pari ke ti odat za danok nad 150 evra...
Ako se kladis na golem vlog podobro kupi si bitcoin kladi se bez danok...
Автоматски споено мислење:

Za igracite od Germanija ima mnogu dobri kladilnici so poceten Bonus 100% neobet, bet3000, winamax, happybet, betway, tipwin, ivibet, tipbet i uste eden kup drugi 50+ kladilnici gi ima site duplo davaat na prviot depozit...
Uslovite za vrtenje na bonusot se lesni 5-6 pati na 2.00+ koeficient.
Ggpoker isto dava dobar Bonus za Poker na novi igraci uplakjate 20€ depozit i dobivate gratis tiiketi vo vrednost od 45€ za Poker turniri...
Na neobet 200% poceten Bonus do 50€, uplakjate 25€ imate 75€ za igra.
Happybet za depozit od 70€ dava 100€ Bonus, uslovite lesni bonusot 6 pati na 2.00+ koef...
Ako saka nekoj da se registrira na neobet moze preku mojot link za uplata od 25€ ke dobie 200% Bonus i na raspolaganje ke ima 75€ I plus dodatno dobivate 10€ gratis zatoa sto se registrirate preku mojot link a i jas ke lapam freebet od 50€.

 
Последно уредено:
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Znam zamaranje e kupi/prodaj bitkoin trista cuda.
No podobro ednas kupi si bitkoin za nekolku iljadi evra i kladi se kako gospodin, na dolga staza premnogu pari odat za danok.
 
Член од
28 октомври 2021
Мислења
1.091
Поени од реакции
2.145
Јас сакам да ставам некој денар на 2win да можам во живо да играм, но Шпаркасе од каде ми е картицата има забрана за трансфер на пари кон такви трговци, ме интересира дали има друг начин?
 
B

BigMac

Гостин
Јас сакам да ставам некој денар на 2win да можам во живо да играм, но Шпаркасе од каде ми е картицата има забрана за трансфер на пари кон такви трговци, ме интересира дали има друг начин?
Никогаш немам играно на 2Win гу бојкотирам поради монополот.Ме интересира дали на 2 win на поголема уплата намалуваат квоти или блокираат, ако некој игра нека пише.Гледам се рекламираат 36 000 000 даваат претпоставувам дека не прават проблеми со квоти намалување и дека се стабилни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom