Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Поклон.
@Riddler
Брз ракомет играат Киелце така? Може мислам плуска на 57.5 да се проба, што викаш?
Искрен ќе бидам од септември навака до октомври имав една таква лоша серија шо ми се дешават 2-3 пат Али не до олку. Ковид многу работи поремети кај ракометов особено и се свртив малце на livebet шо се покажа како право решение. Киелце да напаѓачки али имај предвид дека лани Вардар со катастрофален тим им извади Х дома. Киелце е од оние екипи да не посочам каква зш ќе се јавит еден дежурен полицаец со днопертиза. Еве ја шо изиграв
Сагосен 5,5+
Чупиќ 3.5+
Пекелер 2.5+ 2/3
Со то шо Сагосен и Чупко ги иам и сингл
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Кој кретен овај Атаман све да му ебам ... Мициќ го имав 5.5 асистенции + . 5 имаше 1/4 и ја изигра цела од тогаш само 40 секунди го пушти во игра во 3/4 и не влезе појќе ебаму турчинот ретардиран .
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Кој кретен овај Атаман све да му ебам ... Мициќ го имав 5.5 асистенции + . 5 имаше 1/4 и ја изигра цела од тогаш само 40 секунди го пушти во игра во 3/4 и не влезе појќе ебаму турчинот ретардиран .
Jas Shved go imav +, go zatvorija beton da mu ebam facata skapana ne znaese kaj tera cela utakmica ... poradi nego Khimki go srkaat vo posledno vreme, mn slabo igra.
Od sea samo Larkin igrajte go +.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
1.336
Поени од реакции
504
Mislam deka utre Medvedev nema da ima lesen mec. Posleden mec mu e na svarcman I sigurno ke igra najdobro sto moze. Mene mi lici deka hendikep na svarcman e solidno pa duri i deka ke osvoi set.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.061
Поени од реакции
6.671
Денис Кудла
Ноле влечи нешто или? Супер е медведев, ама она убедливо торпедирање некни не му се дешава на ноле секојдневно, ми се чини како да не е најтоп по неизнудените
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.184
Поени од реакции
107.809
Ноле влечи нешто или? Супер е медведев, ама она убедливо торпедирање некни не му се дешава на ноле секојдневно, ми се чини како да не е најтоп по неизнудените
Криминален е од Рим навака, тоа го влече. :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.974
Поени од реакции
35.639
За утре Јуве да тепа, и Челзи и Севиља да тепат барем по едно полувреме. 2.38 коеф на бет, за 100 евра.

Ми стигнаа 2-3 пораки претходно за тој тип да тепа било кое полувреме, многу луѓе ја бркат со типот "било кога".

Да разјаснам, пример Челзи губи 2-0 на полувреме, второто почнува од 0-0 не се важи претходниот резултат. Ако даде гол Челзи и заврши 2-1, фатена е бидејки Челзи победил во второ полувреме со 0-1.
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
За утре Јуве да тепа, и Челзи и Севиља да тепат барем по едно полувреме. 2.38 коеф на бет, за 100 евра.

Ми стигнаа 2-3 пораки претходно за тој тип да тепа било кое полувреме, многу луѓе ја бркат со типот "било кога".

Да разјаснам, пример Челзи губи 2-0 на полувреме, второто почнува од 0-0 не се важи претходниот резултат. Ако даде гол Челзи и заврши 2-1, фатена е бидејки Челзи победил во второ полувреме со 0-1.
Ја има оваа игра во нашиве кладилнци, не ја гледам во СЛ?
 
Член од
17 јануари 2011
Мислења
614
Поени од реакции
410
За утре Јуве да тепа, и Челзи и Севиља да тепат барем по едно полувреме. 2.38 коеф на бет, за 100 евра.

Ми стигнаа 2-3 пораки претходно за тој тип да тепа било кое полувреме, многу луѓе ја бркат со типот "било кога".

Да разјаснам, пример Челзи губи 2-0 на полувреме, второто почнува од 0-0 не се важи претходниот резултат. Ако даде гол Челзи и заврши 2-1, фатена е бидејки Челзи победил во второ полувреме со 0-1.
Играта "било кога" е победник на полувреме или крај, во твојот случај од 2 0 на полувреме за да биде добитен типот треба да заврши 2:3
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.974
Поени од реакции
35.639
Играта "било кога" е победник на полувреме или крај, во твојот случај од 2 0 на полувреме за да биде добитен типот треба да заврши 2:3
Да победи едно полувреме, тоа одиграв јас. Може да биде и 5-0 на полувреме, ако заврши 5-1 во второ добиена е. Второ почнува од 0-0, го играм тоа тип веќе 5-6 месеци.
За било кога треба да обраќа од 2-0 на 2-3.
Автоматски споено мислење:

Ја има оваа игра во нашиве кладилнци, не ја гледам во СЛ?
Незнам за во наши, на бет ја играм јас.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom