Кладилница (Генерална дискусија)

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Не знам што одбрана може Капела да одигра, не сум ги гледал Хјустон до толку, затоа викам поарно скокови, белким 9 ќе фати. И што и да пишеш НБА е премногу амбициозно, стално си мислам еве пак фрлам со мака фатени пари од фудбал на кошарка :icon_lol:
Ne igra Capela, toa e rabotata.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.159
Поени од реакции
107.595
Не знам што одбрана може Капела да одигра, не сум ги гледал Хјустон до толку, затоа викам поарно скокови, белким 9 ќе фати. И што и да пишеш НБА е премногу амбициозно, стално си мислам еве пак фрлам со мака фатени пари од фудбал на кошарка :icon_lol:
А не разбирам, ако не пратиш зошто тогаш играш НБА? Или прати го спортот и клади се или препиши од некој што стварно го прати, еве на пример @Деко reloaded!
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
А не разбирам, ако не пратиш зошто тогаш играш НБА? Или прати го спортот и клади се или препиши од некој што стварно го прати, еве на пример @Деко reloaded!
Пратам во ограничена мера, одредени тимови и играчи, и да, обично препишувам или читам од интернет препораки кога баш сакам нешто да пишам. Еве на пример, Нуркиќ знам дека против Кингс игра добро, оти и двата тима колку толку ги пратам. За Јута и за Сан Антонио прочитав доста препораки. Ама како би требало да заврши Бостон-Бруклин - е тоа појма немам, затоа и не ја ни земам в предвид таа утакмица.

А, Деко за вечерва не ставил препорака колку што гледам.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Нишикори не знае кај тера,а кепецов полски растур прави..Винери од сите страни.:popce::popce: Какви сервиси вади ..
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
Нишикори минуска го чекам и пољаков повреден два сета игра и не предава, седи в место и мава.Абе не е возможно

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Марк Гасол и Чеди Осман вечити минуски ги фаќам, еднаш не ме паднале до сега.
Овај вториов на лето кај мене во теретана идат. :D
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
Гасол на крајот на трета 7 скока имаше и до крајот ни еден, 2 фалеа да направи.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.906
Поени од реакции
84.307
Го чекам Тием.

Тоа е тоа, врв на кладење на Тенис, се кладиш на двајца ретарди и чекаш да видиш каков начин ќе измислат и двајцата да изгубат.

Очекувам барем забавен меч ако ништо друго :D
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Марсенич треба да иде над 2.5, Кореа +6.5, Бразил +3.5 и Германија +3,5[DOUBLEPOST=1547558950][/DOUBLEPOST]
Кој пуца пенали во Австрија?
Треба Вебер да е прв али мислам дека овој менува, некогаш и Сантос оди да шутира прв
 

Kajgana Shop

На врв Bottom