Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.975
Поени од реакции
35.654
Леванте - Еибар би го пробал 1 на ситно. Се борат за опстанок Леванте, а Еибар е сигурен.

3.10 коеф на 5 евра.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.975
Поени од реакции
35.654
Сингл ми влезе на 5 евра, не е лошо али ова шо ми се дешава деновиве па матер пичка кур вна све ви ебам шо е бе ова како така па онака само ме тепате по глава пат да тепам до кладилници пички курви небањати.

Некни 15 утакмици 14 погодени само на Јунатед паѓам за 22 иладарки али битно зимам ваучер 220 WOWOWOWOWOWO ... Еве денес пак исто па тоа више не се трпи жено па цел живот у школо кец кец кец кец кец кец кец еве сега играм двојка на НЕЦ и доаѓа нерешено па доста веќе

pepepe.png
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.189
Поени од реакции
107.827
Mater mi eba Querrey sea do 1 sviri pile
Немам видено поголем дегенерик од овој жими се, а впрочем и што да очекуваме од лик што јавно, преку медиумите си бараше девојка и се жалеше дека ниедна не го сакала. Па која ќе те сака бе гнидо една рошава, од што си пичка у душа гарант не можеш ни дупката да и ја погодиш, ти ебам импотентното гомно.

5-3 5-7 у прв сет, до 5-4 поен немаше изгубено на сервис и после тоа 4323432 поени изгуби, се живо у аут акна.

Еве сеа Колшрајбер ќе си го покаже вистинското лице и ќе чоукне иако е подобар противник цел меч. Да ти ебам и спорт и се веќе аман.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Немам видено поголем дегенерик од овој жими се, а впрочем и што да очекуваме од лик што јавно, преку медиумите си бараше девојка и се жалеше дека ниедна не го сакала. Па која ќе те сака бе гнидо една рошава, од што си пичка у душа гарант не можеш ни дупката да и ја погодиш, ти ебам импотентното гомно.

5-3 5-7 у прв сет, до 5-4 поен немаше изгубено на сервис и после тоа 4323432 поени изгуби, се живо у аут акна.

Еве сеа Колшрајбер ќе си го покаже вистинското лице и ќе чоукне иако е подобар противник цел меч. Да ти ебам и спорт и се веќе аман.
Колшрајбер чоукна што изгуби од Делпо? :ROFLMAO:
Каков подобар противник, се влечеше ко шпагета Делпо и го тепа од место, се гледаше дека ќе ја врти. У прв сет му правеше проблеми со спинот Колшрајбер, после си дојде се на место.
6-0 им е скорот на тврда :)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.189
Поени од реакции
107.827
Колшрајбер чоукна што изгуби од Делпо? :ROFLMAO:
Каков подобар противник, се влечеше ко шпагета Делпо и го тепа од место, се гледаше дека ќе ја врти. У прв сет му правеше проблеми со спинот Колшрајбер, после си дојде се на место.
6-0 им е скорот на тврда :)
Денес де, не дека е он подобар играч од Делпо ама денес требаше да добие. Онака сигурен бев дека нема да се деси тоа, оние неискористени 0-40 на 3-2 во третиот сет се доволен показател за мадињата на Кохли, дрво дрвосано пичкосано. Чист ритерн, чист бекенд, чист форхенд зицер на третата брејк топка, све у аут испрати уметникот. :D Делпо се тегави цел турнир како црево ама ќе игра финале изгледа.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.928
Поени од реакции
84.354
Денес де, не дека е он подобар играч од Делпо ама денес требаше да добие. Онака сигурен бев дека нема да се деси тоа, оние неискористени 0-40 на 3-2 во третиот сет се доволен показател за мадињата на Кохли, дрво дрвосано пичкосано. Чист ритерн, чист бекенд, чист форхенд зицер на третата брејк топка, све у аут испрати уметникот. :D Делпо се тегави цел турнир како црево ама ќе игра финале изгледа.
Дали ја комплетно забораив како играше Делпо или ваков му беше стилот и порано?

Не ќе да е да сум до толку заборавен..поагилен беше порано и повнесен...и пред пар недели кога играше во Акапулко буквално вака делуваше у секој момент изгледа ко да ќе изгуби или да ќе предаде....па лагано титула си освои :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.189
Поени од реакции
107.827
Дали ја комплетно забораив како играше Делпо или ваков му беше стилот и порано?

Не ќе да е да сум до толку заборавен..поагилен беше порано и повнесен...и пред пар недели кога играше во Акапулко буквално вака делуваше у секој момент изгледа ко да ќе изгуби или да ќе предаде....па лагано титула си освои :D
Делпо после операцијата (втората) ми е еден од најодвратните играчи на турот. Цело време делува како да е повреден, дека нема снага, дека ќе предаде и во доста случаи проигрува и ги добива мечевите па као нешто у фазону он е херој, кур се тресе у ладна вода. Му ебам тоа влакнестиот австралопитекус, има од Федерер 200-0 да изгуби.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Дали спортлајф исплаќа добивка ако тимот на кој што си се кладел во нба победи во продолжение?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Денес де, не дека е он подобар играч од Делпо ама денес требаше да добие. Онака сигурен бев дека нема да се деси тоа, оние неискористени 0-40 на 3-2 во третиот сет се доволен показател за мадињата на Кохли, дрво дрвосано пичкосано. Чист ритерн, чист бекенд, чист форхенд зицер на третата брејк топка, све у аут испрати уметникот. :D Делпо се тегави цел турнир како црево ама ќе игра финале изгледа.
Што те чуди приќе мој?


Него денес Педо 2-0 1,41? не гледам како Борна би му откинал сет уз Јуве 1,35 одличен вечерен дабл и задоволителни 1,90 :pipi: може и Порто 1.13 да ујача крвна слика :свиркам:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom